در حال نمایش 3 نتیجه

فریم دفنی چراغ چیست؟

چراغ های دفنی جزو زیباترین عناصر معماری فضای بیرونی محسوب می شوند. این چراغ ها با قرار گرفتن در سطح زمین نوری درخشان و خیره کننده از خود ساطع می کنند. نصب فریم دفنی چراغ در نزدیکی دیوارها و نمای بیرونی ساختمان می تواند بافت و استراکچر معماری نما را به زیبایی هرچه تمام به رخ بکشد. این چراغ ها را معمولا در اطراف استخر، در حاشیه درختان، در باغچه ها، در پارک ها، ویلاها، اطراف آبنماها و سطح زمین نصب می کنند. 

اگر به عمارت های تاریخی و بناهای قدیمی سری زده باشید خواهید دید که نصب فریم دفنی چراغ تا چه حد در این عمارت ها مرسوم است. از آنجایی که در این عمارت ها المان های معماری و هنری زیادی در فضا وجود دارد، نصب فریم دفنی چراغ کمک می کند تا این المان ها زیباتر دیده شوند.

یکی از دلایل نصب فریم دفنی چراغ ایجاد ایمنی در حاشیه استخر می باشد. معمولا از فریم دفنی چراغ در اطراف استخر استفاده می شود. این چراغ ها نه تنها نور زیبایی از خود ساطع می کنند بلکه ایمنی فوق العاده ای را در اطراف استخر ایجاد خواهند کرد. 

فریم دفنی چراغ دارای خاصیت ضد آب می باشد بنابراین می توان شاهد نصب این چراغ ها در دیواره استخر و کف استخر نیز بود. فعالسازی سیستم نورپردازی استخر در شب می تواند جلوه فوق العاده زیبایی ایجاد کند و این زیبایی به لطف چراغ های فریم دفنی می باشد.

برای دریافت قیمت و خرید انواع اس ام دی با ما تماس بگیرید.

خرید فریم دفنی چراغ

یکی از بهترین ایده ها برای ایجاد حال و هوایی شاعرانه در فضای باز نصب فریم دفنی چراغ می باشد. نوری که از فریم دفنی چراغ ساطع می شود نوری ست که از زمین به سمت آسمان روانه می شود و این زاویه نورپردازی یکی از خیال انگیزترین زوایای نوری می باشد. با خرید فریم دفنی چراغ و نصب آن در فضای باز همچون محوطه ویلا، باغ، پارک و باغچه و استخر و حوض می توانید هم زیبایی خاصی به محیط ببخشید و هم ایمنی را در محیط ایجاد کنید.

بسیاری از شهرداری ها با نصب فریم دفنی چراغ در حاشیه درختان پارک و معابر و پیاده روها فضایی هنری، شاعرانه و صمیمی در شهر ایجاد کرده اند. نصب فریم دفنی چراغ در عمارت های قدیمی و بناهای تاریخی نیز می تواند راهی برای بولد کردن المان های معماری و ظرافت های هنری باشد. 

یکی از نکات مثبت خرید فریم دفنی چراغ، قابلیت نصب این چراغ ها همراه با پایه روی سطح زمین می باشد. در نتیجه شما می توانید بعد از نصب فریم دفنی چراغ، همچون پروژکتورهای روکار زاویه نورپردازی چراغ را با تغییر جهت لنز تغییر دهید. این ویژگی انعطاف پذیری بالای فریم دفنی چراغ را نشان می دهد.

شما میتوانید در زمان خرید فریم دفنی چراغ انواع رنگ های مختلف را انتخاب کنید. بنابراین می توانید با ظرافت و سلیقه ای که دارید محیط بیرونی ویلا یا حیاط تان را زیبا سازی کنید. نصب چراغ های دفنی رنگی در استخر و آب نما می تواند جلوه ای فوق العاده شیک به این فضاها ببخشد. شهرداری ها معمولا از رنگ های متنوع فریم دفنی چراغ استفاده می کنند تا فضایی پویا و شاد در شهر ایجاد کنند.

شما می توانید برای خرید فریم دفنی چراغ با کارشناسان ما در مجموعه روشنایی پارس تماس حاصل نمایید تا از مشاوره های حرفه ای خرید این محصول بهره مند شوید.

برای دریافت قیمت و خرید انواع چراغ جت لایت با ما تماس بگیرید.

قیمت فریم دفنی چراغ

هنگام جستجو برای خرید فریم دفنی چراغ متوجه تنوع قیمت بالای این چراغ ها خواهید شد. تنوع بی حد و حصری در قیمت انواع فریم دفنی چراغ وجود دارد که از تنوع ویژگی های فنی و کیفی و ساختاری این چراغ ها سرچشمه می گیرد. پارامترهای زیادی دست به دست هم می دهند تا قیمت فریم دفنی چراغ تعیین شود. در این بخش به بررسی این پارامترها می پردازیم تا شما نیز بهتر بتوانید با توجه به قیمت فریم دفنی چراغ در مورد ارزش خرید آن تصمیم گیری کنید.

یکی از پارامترهای تاثیر گذار در قیمت فریم دفنی چراغ جنس بدنه و قاب این چراغ می باشد. از آنجایی که در طول روز بارها و بارها افراد عابر و خودروها از روی فریم دفنی چراغ عبور می کنند بسیار مهم است که کیفیت ساخت قاب و بدنه این چراغ بهینه باشد. بی شک هر چه مقاومت فیزیکی فریم دفنی چراغ در برابر ضربه، فشار و شکستگی و تنش بیشتر باشد، قیمت آن نیز با افزایش روبرو خواهد بود.

درجه حفاظت یا IP فریم دفنی چراغ عامل دیگری است که روی قیمت این چراغ تاثیرگذار می باشد. این چراغ ها در معرض مستقیم باران، برف، تگرگ، غبار، آلودگی، مه، رطوبت و خاک و خاشاک هستند. در نتیجه باید در برابر عوامل نفوذی مقاومت بالایی داشته باشند و اصطلاحا آب بندی قوی داشته باشند.

نوع منبع نوری استفاده شده در فریم دفنی چراغ، توان مصرفی، شار نوری، نوع لنز، قابلیت نصب روکار، دمای رنگی، ولتاژ، بهره مندی از پره های خنک کننده قوی، برند تولید کننده، کشور سازنده، قابلیت تنظیم زاویه نورپردازی، بهره مندی از قابلیت ضد آب، استانداردهای تولید، عمر مفید چراغ، جنس قاب و ابعاد قاب همگی در قیمت فریم دفنی چراغ تاثیر گذار هستند. 

در نتیجه قبل از خرید فریم دفنی چراغ حتما در مورد این موارد تحقیق کنید و سپس با قرار دادن این ویژگی ها در یک کفه ترازو و قرار دادن قیمت فریم دفنی چراغ در کفه دیگر در مورد ارزش خرید محصول تصمیم گیری نمایید. شما می توانید برای اطلاع از قیمت فریم دفنی چراغ با کارشناسان ما در مجموعه روشنایی پارس تماس حاصل نمایید تا از جدیدترین قیمت ها مطلع شوید.

برای دریافت قیمت و خرید انواع کیس وال واشر با ما تماس بگیرید.

بهترین فریم دفنی چراغ

اگر به دنبال خرید بهترین فریم دفنی چراغ هستید باید ویژگی های خاصی را در نظر داشته باشید. دقت به این ویژگی ها کمک می کند تا شما بتوانید موفق به خرید بهترین فریم دفنی چراغ شوید. بهره مندی از پره های خنک کننده، بهره مندی از توان الکتریکی بالا با حجم کم، قابلیت نصب هم به صورت روکار و هم به صورت توکار، ضد آب بودن، بهره مندی از درجه حفاظت بالا، توان مصرفی بهینه، قابلیت عالی در انتظار نور، شار نوری قوی، عدم خیره کننده بودن نور و بهره مندی از عمر مفید بالا همگی از ویژگی های بهترین فریم دفنی چراغ می باشد.

بسیار مهم است که فریم دفنی چراغ دارای مقاومت بالایی در برابر ضربه، فشار، رطوبت، گرد و غبار، صاعقه و برف و باران باشد. فریم دفنی چراغ اساسا در دل زمین نصب می شود یا با استفاده از پایه به صورت روکار روی سطح زمین قرار می گیرد. در هر صورت محل قرار گرفتن فریم دفنی چراغ سطح زمین است. در نتیجه عابران ممکن است بارها و بارها در طول روز از روی این چراغ ها عبور کنند. 

این چراغ ها دائما در معرض برف و باران هستند و به طور مستقیم با آلودگی های محیطی از جمله گرد و خاک در ارتباط اند. در نتیجه بسیار مهم است که فریم دفنی چراغ دارای درجه حفاظ بهینه ای باشد. نصب فریم دفنی چراغ درون استخر، آبنما و حوض نیاز به درجه بالایی از ضد آب بودن و ایمنی دارد. عدم ایمنی فریم دفنی چراغ می تواند معضلاتی چون برق گرفتگی را ایجاد کند.

برای دریافت قیمت و خرید انواع ال ای دی پاور با ما تماس بگیرید.

خرید اینترنتی فریم دفنی چراغ

از فریم دفنی چراغ اساسا برای زیباسازی فضای بیرونی استفاده می شود. این چراغ ها را معمولا در فضای سبز نصب می کنند تا حال هوایی صمیمانه در فضا جاری شود. این چراغ ها قابلیت تغییر رنگ دارند و در صورت نصب در پیاده روها می توانند در کنار زیبایی، ایمنی را نیز به ارمغان بیاورند. شما می توانید از فریم دفنی چراغ در ورودی فروشگاه خود استفاده کنید تا جلب توجه بیشتری برای عابران داشته باشید.

این نوح محصول دارای پوشش ضد زنگ و مقاوم می باشد و در صورت عبور خودرو و عابران دچار آسیب نخواهد شد. این چراغ ها را می توان در ابعاد مختلف خریداری نمود و آن ها را به صورت روکار نیز نصب کرد. همانطور که از نام فریم دفنی چراغ پیداست این چراغ ها دارای قابلیت نصب در زمین هستند و شار نوری بهینه ای دارند. 

در نتیجه می توانند برای روشن کردن یک فضا کافی باشند. در تولید فریم دفنی چراغ از قاب های پلاستیکی و فلزی استفاده می شود. آنچه که بسیار اهمیت دارد آب بندی اصولی و با کیفیت این چراغ ها می باشد. اگر می خواهید بهترین فریم دفنی چراغ را خریداری کنید احتمال اینکه بتوانید محصول دلخواه تان را از فروشگاه های سطح شهر خریداری کنید بسیار کم است. 

برای دریافت قیمت و خرید انواع ماژول چراغ خطی با ما تماس بگیرید.

شما نیاز به بررسی نمونه های مختلف، مقایسه مدل های متنوع و بررسی قیمت ها دارید و اغلب فروشندگان به قدری سرشان شلوغ است که امکان ارائه اطلاعات کامل به شما را ندارند. در نتیجه بهترین راه خرید اینترنتی فریم دفنی چراغ خواهد بود. شما با خرید اینترنتی فریم دفنی چراغ فرصت بررسی مدل های مختلف و مقایسه قیمت ها را خواهید داشت.

شما می توانید با خرید اینترنتی فریم دفنی چراغ از مجموعه روشنایی پارس به انواع مختلفی از این فریم ها با بهترین کیفیت و قیمت دسترسی داشته باشید.