در حال نمایش 9 نتیجه

 کیس چراغ خیابانی چیست؟

تمام چراغ های خیابانی که در کوچه ها و معابر رویت می کنید دارای قاب هستند. این قاب همان چیزی ست که از ماهیت اصلی لامپ یا همان منبع نور محافظت می کند و کیفیت نورپردازی را تعیین می کند. بنابراین نورپردازی در معابر و خیابان ها فقط به قدرت لامپ های نوری بستگی ندارد، بلکه بخش زیادی از این مهم به عهده کیس چراغ خیابانی است. 

کیفیت ساخت و طراحی کیس چراغ خیابانی است که تعیین می کند شعاع نورپردازی، شدت نورپردازی و میزان گرمای ساطع شده از چراغ خیابانی چقدر باشد. در واقع مهمترین رکن اصلی در نورپردازی معابر و خیابان ها، کیس چراغ خیابانی است. کیس چراغ خیابانی معمولا دارای ساختاری فلزی بوده و عموما از جنس آلومینیوم یا سایر آلیاژهای مقاوم می باشد. 

استفاده از آلومینیوم برای ساخت این قاب منجر به کاهش حرارت ساطع شده از چراغ خواهد شد چرا که آلومینیوم دارای رسانایی گرمایی مطلوبی می باشد و در برابر شرایط جوی مانند باد، باران، رطوبت، گرد و غبار، تگرگ، برف و تابش مستقیم نور خورشید دارای مقاومت بالایی می باشد. 

کیس چراغ خیابانی فقط یک قاب آلومینیومی یا فلزی نیست، بلکه لنزی با کیفیت نیز در آن تعبیه شده است. لنز تعبیه شده در هر کدام از این کیس ها دارای ویژگی های مختص به خود می باشد. هر چه درجه عمودی و افقی لنز استفاده شده در کیس چراغ خیابانی مقداری بهینه تر داشته باشد شدت پرتاب نور نیز بیشتر خواهد بود. بنابراین کیفیت لنز تعیین کننده شدت و قدرت نورپردازی خواهد بود. 

شفاف بودن لنز، زاویه تابش استاندارد، بهره مندی از واشر آب بندی با کیفیت، بهره مندی از پایه قابل تنظیم و توانایی مطلوب در دفع حرارت همگی از ویژگی هایی است که باید در زمان خرید کیس چراغ خیابانی به آنها توجه داشته باشید.

برای دریافت قیمت و خرید انواع چراغ خیابانی پروژکتور با ما تماس بگیرید.

 خرید کیس چراغ خیابانی

چراغ های خیابانی را معمولا در معابر، کوچه ها، پیاده روها، روبروی ساختمان ها، محوطه ویلاها، ورودی رستوران ها، پارک ها، باغ ها و تالارها نصب می کنند. این چراغ ها روشنایی زیادی را در یک شعاع مشخص ساطع می کنند و نه تنها باعث زیبایی محوطه می شوند بلکه امنیت را نیز در محوطه افزایش می دهند. در نتیجه آمار حوادث در موقعیت های مختلف به مراتب کاهش پیدا می کند. کیس چراغ خیابانی باید مقاومت بالایی در برابر هر نوع شرایط جوی داشته باشد. 

این کیس ها معمولا به گونه ای ساخته می شوند که هم در آب و هوای مرطوب و شرجی و هم در آب و هوای کویری مقاومت بالایی از خود نشان دهند. در زمان خرید کیس چراغ خیابانی باید به درجه حفاظت یا همان درجه IP دقت داشته باشید. این درجه حفاظت بر اساس نوع شرایط آب و هوایی و میزان گرد و غبار و رطوبت و آلودگی هوا می تواند متغیر باشد.

نکته مهم دیگری که در زمان خرید کیس چراغ خیابانی باید مورد توجه قرار گیرد ضد صاعقه بودن کیس است. کیس های چراغ خیابانی عمدتا در فضای باز نصب می شوند مگر اینکه در ورزشگاه های سرپوشیده نصب گردند. بنابراین در حالت عادی این کیس ها در فضای باز هستند. در نتیجه بسیار مهم است که ضد صاعقه و ایمن باشند چرا که احتمال بروز رعد و برق در هر نوع شرایط اقلیمی وجود دارد. ضد صاعقه بودن این کیس ها منجر به بالا رفتن ایمنی خواهد شد.

بالا بودن ضریب توان، میزان درخشندگی نور، شدت و شعاع نورپردازی، مقاومت بالای کیس در برابر ضربه و عوامل جوی، منبع نوری کم مصرف، لنز استاندارد و بهره مندی از پوشش ضد زنگ همگی از ویژگی هایی است که باید در زمان خرید کیس چراغ خیابانی به آنها توجه داشته باشید. این کیس ها توسط برندهای مختلف به تولید می رسند در نتیجه بهتر است قبل از خرید کیس چراغ خیابانی در مورد کمپانی های تولید کننده کیس چراغ خیابانی اطلاعات کافی کسب کنید تا موفق به خرید بهترین گزینه شوید.

برای اطلاع از ویژگی های چراغ بیرونی ساختمان با شماره های مجموعه تماس بگیرید.

قیمت کیس چراغ خیابانی

زمانی که نوبت به خرید کیس چراغ خیابانی می رسد مطمئنا با تنوع بالایی از محصولات با قیمت های متنوع روبرو خواهید شد. اما مبنا و اساس این قیمتگذاری چیست؟ چه پارامترهایی در قیمت کیس چراغ خیابانی دخیل هستند؟ آیا می توان معیاری برای تعیین قیمت کیس چراغ خیابانی تعیین کرد؟ پاسخ این سوال مثبت است. بی شک قیمت کیس چراغ خیابانی از پارامترهای مختلفی تاثیر می پذیرد. به همین دلیل است که شاهد تنوع قیمت بالا در بازار فروش کیس چراغ خیابانی هستیم.

یکی از مهمترین پارامترهای تاثیر گذار در قیمت کیس چراغ خیابانی، جنس بدنه کیس است. معمولا کیس چراغ خیابانی را از جنس آلومینیوم دایکاست طراحی می کنند. استفاده از فلز آلومینیوم منجر به سبک شدن وزن کیس، بالا رفتن ایمنی، کاهش رسانایی گرمایی و مقاومت بالا در برابر خوردگی، پوسیدگی و زنگ زدگی می شود. با این حال ممکن است از متریال های دیگری نیز در طراحی کیس چراغ خیابانی استفاده شود. این متریال ها با پوشش های متفاوت محافظت می شوند. پوشش گالوانیزه و پوشش پودری الکترواستاتیک دو نمونه از پوشش هایی هستند که روی کیس چراغ خیابانی اعمال می شوند و بی شک تاثیر مستقیم در قیمت کیس چراغ خیابانی دارند.

نوع لنز استفاده شده در کیس چراغ خیابانی تاثیر مستقیم در قیمت آن دارد. لنزها دارای انواع مختلفی هستند و از طرفی زاویه نورپردازی در آن ها متفاوت می باشد. انواع لنزها دارای درجه بندی عمودی و افقی متفاوتی هستند که منجر به کم و زیاد شدن شدت، شعاع و زاویه نورپردازی می شود. بی شک نوع لنز و جنس شیشه لنز تاثیر مستقیم در قیمت کیس چراغ خیابانی دارد.

درجه حفاظت کیس چراغ خیابانی عاملی موثر در قیمت آن است. این درجه حفاظت تعیین خواهد کرد که کیس چراغ خیابانی تا چه حد در شرایط دشوار مانند رطوبت، برف و باران، گرد و غبار، مه، آلودگی، تگرگ و باران اسیدی و طوفان مقاومت خواهد داشت.

نوع منبع نوری که در کیس چراغ خیابانی تعبیه شده است یقینا تاثیر مستقیم در قیمت این کیس دارد. منابع نوری که در کیس های چراغ خیابانی استفاده می شوند از نوع SMD، LED و COB هستند که توان مصرفی متفاوتی دارند. هر کدام از این منابع نوری می توانند به نوبه خود قیمت کیس چراغ خیابانی را دستخوش تغییر کنند.

ولتاژ ورودی، فرکانس، ضریب قدرت یا همان PF، درجه CRI، دمای رنگی و عمر مفید کیس چراغ خیابانی همگی از پارامترهایی هستند که می توانند قیمت کیس چراغ خیابانی را دستخوش تغییر نمایند. در کنار این موارد می توان به کیفیت طراحی، ساختار کیس چراغ خیابانی، وزن و ابعاد کیس چراغ خیابانی، گارانتی و برند تولید کننده اشاره کرد. 

دست به دست هم دادن این موارد می تواند قیمت کیس چراغ خیابانی را با تغییرات کم یا زیاد همراه کند. چنانچه قصد دارید از قیمت کیس چراغ خیابانی مطلع شوید می توانید به وبسایت روشنایی پارس مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید تا از جدیدترین قیمت ها مطلع شوید.

برای خرید انواع پروژکتور نمای ساختمان با ما تماس بگیرید.

 بهترین کیس چراغ خیابانی

از کیس چراغ خیابانی در مناطق مختلفی استفاده می شود. شما می توانید از این چراغ ها در مناطق مختلف شهری و حتی فضاهای خصوصی مانند ویلا و باغ و تالار استفاده کنید. بسیاری از افراد تمایل دارند تا ورودی خانه شان حال و هوایی سرزنده داشته باشد به همین دلیل از کیس چراغ خیابانی در قسمت ورودی ساختمان استفاده می کنند. پارکینگ ها، ورزشگاه ها، جاده ها، پیاده روها، محوطه عمارت های بزرگ، پارک ها و ورودی رستوران ها و کافی شاپ ها همگی از جمله مکان هایی هستند که امکان نصب کیس چراغ خیابانی در آنها وجود دارد. 

برای اینکه بتوان بیشترین بهره وری را از کیس چراغ خیابانی حاصل نمود بسیار مهم است که بهترین کیس چراغ خیابانی را خریداری کنید. اما بهترین کیس چراغ خیابانی را چگونه می توان شناسایی کرد؟ کدام ویژگی ها در این راستا تعیین کننده هستند؟

بهترین کیس چراغ خیابانی باید در شرایط جوی و اقلیمی مختلف مقاومت بالایی از خود نشان دهد. ضد زنگ بودن کیس، مقاومت بالا در برابر خوردگی، ضربه، پوسیدگی و تغییر رنگ و خوردگی همگی از ویژگی های بهترین کیس چراغ خیابانی می باشد. بسیار مهم است که کیس چراغ خیابانی دارای خاصیت ضد صاعقه باشد بنابراین در شرایط جوی نامناسب نیز ایمنی بالایی از خود نشان خواهد داد.

بهره مندی از عملیات خود تمیز شونده این امکان را برای کیس چراغ خیابانی ایجاد می کند تا از آلودگی های محیطی پاکسازی شود و عملکرد آن در سطح بهینه حفظ شود. کیس چراغ خیابانی به هیچ عنوان نباید به گونه ای طراحی شده باشد که دارای نور خیره کننده یا تابش غیر استاندارد باشد. لنزی که در کیس چراغ خیابانی تعبیه می شود باید دارای درجات عمودی و افقی بهینه ای باشد تا شدت، شعاع و زاویه نورپردازی به شکل مطلوبی برقرار گردد. 

عدم وجود فلاش مکرر و صرفه جویی در مصرف انرژی از دیگر ویژگی های بهترین کیس چراغ خیابانی می باشد. کیس چراغ خیابانی باید دارای عمر مفید بالایی باشد و به سرعت دچار فرسودگی و خرابی نشود. هر چه هزینه های نگهداری و تعمیرات کیس چراغ خیابانی کمتر باشد نیز بهتر است. یکی دیگر از ویژگی های بهترین کیس چراغ خیابانی بهره مندی از ضریب PF بهینه می باشد. 

این ضریب به که ضریب قدرت معروف است بهتر است به عدد 1 نزدیک تر باشد. بهره مندی از شاخص CRI بهینه نیز منجر به بالا رفتن ایمنی در منطقه می شود چرا که اجسام زیر نور چراغ به شکل واقعی و با وضوح بالا رویت می شوند.

کیس چراغ خیابانی نباید اتلاف گرمای بالا داشته باشد. این کیس باید به گونه ای ساخته شده باشد که از قابلیت خنک کنندگی بهره مند باشد و منجر به گرم شدن بیش از حد محیط نشود. قبل از خرید کیس چراغ خیابانی حتما به راندمان نوری آن توجه کنید. اینگونه متوجه خواهید شد که چند درصد از انرژی الکتریکی به نور و چند درصد به گرما تبدیل می شود.

بهترین کیس چراغ خیابانی باید متناسب با الزامات زیست محیطی طراحی شده باشد و برای محیط زیست آلودگی های مضر ایجاد نکند. بسیار مهم است که در شرایط فعلی با وجود اوج گرفتن آلودگی های زیست محیطی دست به خرید کیس چراغ خیابانی با ویژگی های بهینه از لحاظ زیست محیطی بزنیم. عدم تولید آلودگی های فرابنفش و جیوه از مهمترین ویژگی های بهترین کیس چراغ خیابانی می باشد.

منبع نوری استفاده شده در کیس چراغ خیابانی، دمای رنگی، شاخص نمود رنگ، فرکانس و توان مصرفی کیس چراغ خیابانی باید متناسب با نوع کاربرد آن باشد. از آنجایی که از کیس چراغ خیابانی در محیط های مختلفی استفاده می شود بنابراین بسیار مهم است که ویژگی ها و مشخصات کیس چراغ خیابانی متناسب با نوع کاربرد آن باشد. 

فراموش نکنید که بهترین کیس چراغ خیابانی باید دارای ضمانت اصالت و گارانتی باشد. بنابراین قبل از خرید از دارا بودن گارانتی مطمئن شوید. برندهای معتبر معمولا ضمانت های طولانی مدت برای کیس چراغ خیابانی در نظر میگیرند چرا که از کیفیت تولید خود اطمینان دارند.

برای خرید انواع پروژکتور دستی با ما در تماس باشید.

 خرید اینترنتی کیس چراغ خیابانی

تنوع بالایی در بین انواع کیس چراغ خیابانی وجود دارد. کیس های راکتی و لاکپشتی جزو معروف ترین انواع کیس ها هستند که طراحی های متنوعی دارند و از ویژگی های متفاوتی برخوردار می باشند. چنانچه قصد خرید بهترین کیس چراغ خیابانی را دارید و میخواهید قبل از خرید در مورد ویژگی ها و قابلیت های کیس چراغ خیابانی اطلاعات کافی کسب کنید ما شما را به خرید اینترنتی کیس چراغ خیابانی از مجموعه روشنایی پارس دعوت می کنیم. 

این مجموعه با فراهم آوردن کلکسیونی از انواع کیس ها این امکان را به خریداران عزیز داده است تا با مقایسه انواع کیس چراغ خیابانی از لحاظ ویژگی های ظاهری، ساختاری و فنی موفق به انتخاب بهترین کیس چراغ خیابانی شوند. از کیس چراغ خیابانی در معابر، خیابان ها، باغ ها، ویلاها، ورودی ساختمان ها و محوطه رستوران ها و ورزشگاه ها استفاده می شود. کاربردهای مختلف از کیس چراغ خیابانی نیاز به ویژگی های متفاوت دارد. 

برای خرید انواع پروژکتور عدسی دار با ما تماس بگیرید.

نوع لنز، زاویه نورپردازی، شعاع نورپردازی، توان مصرفی، جنس بدنه، درجه حفاظت، پوشش بدنه و ابعاد کیس چراغ خیابانی همگی از پارامترهایی هستند که می توانید در خرید اینترنتی کیس چراغ خیابانی از مجموعه روشنایی پارس آن ها را مورد بررسی قرار دهید. در صورت نیاز به مشاوره نیز می توانید با کارشناسان ما در این مجموعه ارتباط آنلاین یا تلفنی برقرار نمایید.