پروژکتور اس ام دی چیست؟

پروژکتور اس ام دی یکی از جایگزین های مناسب برای پروژکتورهای قدیمی است. اگر قرار باشد بزرگترین نقاط ضعف پروژکتورهای قدیمی را بیان نماییم باید به دو مورد از پر رنگ ترین و برجسته ترین ایرادهای این پروژکتورها اشاره کنیم؛ مصرف برق بسیار بالا و تولید گرمای بیش از حد. گرمایی که پروژکتورهای قدیمی تولید می کردند به حدی بود که بعد از چند دقیقه روشن بودن پروژکتورها دیگر امکان حضور در فضا برای افراد وجود نداشت چرا که دمای محیط به شدت بالا می رفت و شرایطی غیر قابل تحمل را رقم می زد.

هزینه های سرسام آور انرژی، مصرف بالای برق، گرمای تولیدی آزاردهنده و طول عمر کوتاه از معایب پروژکتورهای گازی بود. بعلاوه اینکه این پروژکتورها انواع حشرات موذی را گرد خود جمع می نمودند. پروژکتورهای بخار جیوه، متال هالید و بخار سدیم از جمله این پروژکتورها بودند.

برای خرید انواع پروژکتور ال ای دی با ما تماس بگیرید.

پروژکتور اس ام دی  نوع جدیدی از پروژکتورهای مدرن و کم مصرف است که با ظهور پیدا کردن در عرصه روشنایی تمام معادلات قدیمی را  بر هم زد. پروژکتور اس ام دی دارای مصرف انرژی بسیار بهینه ای می باشد. بهینگی مصرف انرژی توسط پروژکتور  های اس ام دی نه تنها برای مصرف کنندگان امری خوشایند است بلکه لطف بزرگی در حق طبیعت و انرژی های محدود به حساب می آید.

پروژکتورهای SMD در برابر پروژکتورهای COB دارای ابعاد کوچکتر هستند و میزان گرمای تولیدی کمتر و میزان مصرف انرژی بهینه تری دارند. بنابراین منطقی به نظر می رسد که حجم وسیعی از سهم بازار به فروش پروژکتور اس ام دی اختصاص داده شده باشد چرا که راندمان این پروژکتورها بیش از هر پروژکتور دیگری می باشد.

این ویژگی های برجسته پروژکتور اس ام دی موجب شده تا پای پروژکتور  های اس ام دی خیابانی به عرصه های شهری باز شود. این روزها دغدغه اصلی شهرداری ها کاهش مصرف انرژی و بهینه سازی هزینه ها می باشد. استفاده از پروژکتور اس ام دی خیابانی نه تنها هزینه های مصرف برق در سطح شهر را کاهش می دهد بلکه به موجب ساطع کردن نور فاید اشعه UV و مادون قرمز به عنوان سالم ترین پروژکتور خیابانی شناخته می شود. پروژکتور اس ام دی قادر است نور را در گستره وسیعی از فضا انتشار دهد. روشنایی معابر خیابانی، گذرگاه ها، بزرگراه ها، خیابان ها، میدان ها و زیرگذرها ها و تونل ها به کمک پروژکتور های اس ام دی صورت می پذیرد.

برای خرید انواع پروژکتور ورزشگاه با ما در تماس باشید.

انواع پروژکتور اس ام دی

پروژکتورهای SMD دارای تنوع بالایی هستند. به همین دلیل دست خریداران در خرید پروژکتور اس ام دی کاملا باز است. شما می توانید برای فضاهای داخلی و خارجی اقدام به خرید انواع پروژکتور های اس ام دی نمایید. این پروژکتورها در قالب پروژکتورهای توکار، روکار، سقفی، دیواری، پایه دار، درختی و صنعتی به تولید می رسند. پروژکتورهای SMD می توانند از نوع مکعبی، حبابی، وال واشر و پنلی باشند. در واقع تنوع پروژکتور اس ام دی نه تنها در مکان استفاده از پروژکتور بلکه در ظاهر و طراحی پروژکتور نیز نمود پیدا می کند.

از انواع پروژکتور smd برای روشنایی بخشیدن به باشگاه های ورزشی، محیط های صنعتی مانند کارخانه، فروشگاه ها، تالارها، کارگاه ها، بیمارستان ها، دانشگاه ها، سالن های اجتماعات، اتاق های کنفرانس و ادارات و سازمان ها استفاده می شود. این پروژکتورها از این جهت که گرمای بسیار کمی تولید می کنند برای محیط های داخلی یک انتخاب بهینه هستند. ساطع کردن نور در شعاع وسیع نیز موضوع مهم دیگری است که موجب شده تا نرخ فروش پروژکتور اس ام دی خیابانی بالا رود. طبیعی است که در خرید پروژکتور اس ام دی خیابانی دنبال پروژکتورهایی با گستره نورپراکنی وسیع تری باشیم در نتیجه پروژکتورهای  اس ام دی گزینه مطلوبی خواهد بود.

برای خرید انواع پروژکتور سقفی با ما تماس بگیرید.

در انواع پروژکتور اس ام دی شاهد استفاده از تعداد ال ای دی های متنوعی هستیم. پروژکتورهای SMD همانطور که می دانید شامل تعدادی ال ای دی هستند که روی یک چیپ سوار شده اند. تعداد این ال ای دی ها در هر پروژکتورsmd  متفاوت است. قاعدتا با بالا رفتن تعداد ال ای دی ها میزان روشنایی فضا نیز بیشتر خواهد شد.

شما می توانید برای خرید انواع پروژکتور اس ام دی در قالب پروژکتور smd خیابانی، پروژکتور smd صنعتی، پروژکتور smd توکار، پروژکتور smd پایه دار، پروژکتور smd وال واشر، پروژکتور smd مکعبی، پروژکتور اس ام دی حبابی و پروژکتور smd سقفی و دیواری با مجموعه روشنایی پارس تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما در مجموعه روشنایی پارس آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان در زمینه خرید پروژکتور smd می باشند.

برای دریافت قیمت و خرید انواع پروژکتور خورشیدی با ما تماس بگیرید.

انواع پروژکتور ال ای دی

زمانی که قصد خرید پروژکتور ال ای دی می کنید باید مشخص کنید که چه نوع از پروژکتورهای ال ای دی را مد نظر دارید.

پروژکتور ال ای دی دارای انواع مختلفی از جمله پروژکتور خیابانی، پروژکتور صنعتی یا سوله ای، پروژکتور سقفی، پروژکتور دیواری، پروژکتور حبابی، پروژکتور خطی یا جت لایت، پروژکتور درختی و پروژکتورهای توکار می شود که به شکل پنلی به فروش می رسند و قابلیت تعبیه درون استخر، کف محوطه و فضای سبز را دارند. شما همچنین می توانید برای نورپردازی نمای سازه از پروژکتور ال ای دی وال واشر استفاده کنید. همانطور که می بینید انواع پروژکتور ال ای دی از لحاظ طراحی در بازار وجود دارد. این تنوع در طراحی منجر به تنوع در کاربرد پروژکتورهای LED شده و بالعکس.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید انواع پروژکتور کم مصرف با ما تماس بگیرید.

انواع پروژکتور ال ای دی را از لحاظ منبع نوری نیز می توان تقسیم بندی نمود. پروژکتورهای LED دارای منبع نوری LED، SMD و COB هستند. این سه منبع نوری از لحاظ میزان مصرف انرژی، شدت نورپردازی، دمای رنگی، تعداد LED های استفاده شده در پروژکتور و نوع هیت سینک متفاوت هستند.

پروژکتور ال ای دی LED دارای کمترین میزان مصرف انرژی بوده و به طور آنی روشن می شود. این پروژکتورها بیش از 10 سال عمر مفید دارند و برای مکان های سرپوشیده مناسب می باشند.

 پروژکتورهای LED از نوع سی او بی دارای نوری متمرکز هستند و قادر به نورپراکنی در فواصل دور می باشند. شار نوری این پروژکتورها بر حسب لومن بالاتر از پروژکتورهای اس ام دی است. این پروژکتورها تنوع رنگی ندارند و تنها رنگ های سفید و زرد را پوشش می دهند.

برای خرید انواع پروژکتور درختی با ما در تماس باشید.

از پروژکتور LED اس ام دی در محیط هایی که قصد نورپراکنی بالا وجود دارد استفاده می شود. این پروژکتورها نور را کاملا پخش می کنند و دارای تنوع رنگی هستند. پروژکتور اس ام دی دارای بازده نوری بالایی می باشد و گرمای کمتری تولید می کند. بدان معنا که به ازای تولید شار یکسان توان مصرفی کمتری دارد.

شما می توانید از پروژکتور ال ای دی هوشمند استفاده کنید که دارای ریموت کنترل بوده و امکان تنظیم شدت نور، رنگ نور و زاویه نور به کمک ریموت و یا از طریق گوشی همراه مقدور است. روشن و خاموش کردن این پروژکتورها به کمک کنترل از راه دور صورت می پذیرد.

برای خرید انواع پروژکتور درختی با ما در تماس باشید.

خرید اینترنتی پروژکتور اس ام دی

عدم تولید گازهای مضر توسط پروژکتور اس ام دی و تولید کمترین میزان گرما نیز از طرفی موجب شده تا پروژکتور اس ام دی را دوستدار درجه یک محیط زیست به شمار آوریم. گرمای تولید شده توسط پروژکتور اس ام دی به دلیل کم مصرف بودن این پروژکتور بسیار کم است و این در حالی است که میزان نور و روشنایی تولید شده توسط این پروژکتور بسیار مطلوب می باشد. این دقیقا معنای اصیل بهره وری انرژی است؛ رقم زدن بیشترین روشنایی در عین مصرف بهینه برق.

برای دریافت قیمت و خرید انواع پروژکتور صنعتی با ما تماس بگیرید.

در پروژکتور SMD شاهد لحیم کاری و تعبیه LED بدون سوراخکاری روی برد هستیم. در واقع SMD نوعی تکنولوژی است که در ساخت اغلب پروژکتورهای LED از آن استفاده می شود. در پروژکتور اس ام دی مشکل استفاده از هیت سینک خارجی مرتفع شده در نتیجه گرمای تولید شده توسط این پروژکتورها بسیار کم است و طول عمر بالایی را در پروژکتورهای SMD شاهد هستیم.

نکته مهم و قابل توجهی که در مورد پروژکتور SMD باید اذعان داشت رسیدن به روشنایی کامل در کسری از ثانیه است. این در حالیست که در پروژکتورهای گازی قدیمی مدت زمان مشخصی برای رسیدن به روشنایی کامل باید صرف می شد که به آن زمان گرم شدن می گفتند. بی انصافی ست اگر از حجم مطلوب و ابعاد بهینه پروژکتور SMD چیزی نگوییم. این پروژکتورها در برابر پروژکتورهای منسوخ شده قدیمی دارای ابعاد بهینه ای هستند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید انواع پروژکتور کم مصرف با ما تماس بگیرید.

پروژکتور SMD دارای قیمت مناسبی می باشد و از تنوع رنگی بالایی برخوردار است. از این پروژکتورها می توان برای نورپردازی محوطه ویلا، سقف کاذب، تزئین نمای ساختمان ها،رستوران ها، پاساژها، نورپردازی باغچه ها و همچنین برای روشنایی زمین های ورزش و کارخانه های صنعتی و تالارها استفاده کرد.

شما می توانید برای خرید اینترنتی پروژکتور اس ام دی به فروشگاه روشنایی پارس مراجعه کنید و از کارشناسان ما راهنمایی های لازم را دریافت کنی. بهره مندی از ضمانت اصالت رایگان و ارسال سریع به تمام نقاط کشور و تحویل در محل از مزایای خرید اینترنتی پروژکتور SMD از مجموعه روشنایی پارس می باشد.

برای خرید انواع پروژکتور درختی با ما در تماس باشید.

قیمت پروژکتور اس ام دی

پروژکتور اس ام دی جزو پرفروش ترین پروژکتورهای بازار تجهیزات روشنایی است. این پروژکتور دارای انواع مختلفی می باشد که به نوع کاربرد آن و اهداف روشنایی بستگی دارد. به عنوان مثال برای یک کارگاه صنعتی باید اقدام به خرید پروژکتور اس ام دی با تعداد LED های بالا، زاویه نوردهی وسیع و میزان روشنایی و بهره وری نوری مطلوب نمود. علاوه بر این شاخص CRI پروژکتور اس ام دی باید به نحوی باشد که رنگ ها به طور واقعی نمایش داده شوند. این موضوع نشان می دهد که قیمت پروژکتور اس ام دی با توجه به پارامترهای مختلفی تعیین می شود.

یکی از مهمترین پارامترهای موثر در قیمت پروژکتور SMD توان مصرفی و میزان روشنایی و بهره وری نوری پروژکتور است. پایین بودن توان مصرفی و در عین حال بالا رفتن بهره وری نوری و میزان روشنایی یقینا نشان از کیفیت بالای پروژکتور اس ام دی دارد که منجر به افزایش قیمت آن خواهد شد. اما توجه داشته باشید که این دو تاثیر مستقیم بر طول عمر مفید پروژکتور و میزان مصرف انرژی و گرمای تولیدی دارند. در نتیجه خرید پروژکتور اس ام دی با کیفیت منجر به صرفه اقتصادی در بلندمدت خواهد شد.

برای دریافت قیمت و خرید انواع پروژکتور با ما تماس بگیرید.

نوع محافظ، نوع لنز، ولتاژ و فرکانس، درجه حفاظت، دمای رنگی، ابعاد و وزن پروژکتور، تعداد LED ها، نوع چیپ های SMD، شعاع نورپردازی، شار نوری، زاویه و شدت نورپردازی، قابلیت تنظیم زاویه، عمر مفید پروژکتور و نوع پروژکتور اس ام دی از لحاظ توکار یا روکار بودن و پایه دار بودن یا سقفی و حبابی بودن همگی از جمله مهمترین عواملی هستند که قیمت پروژکتور اس ام دی را تعیین می کنند.

قیمت پروژکتور اس ام دی خیابانی با توجه به این موارد تعیین می شود. علاوه بر این نمی توان از تاثیر مستقیم برند و کشور سازنده غافل شد. اعتبار برند و استانداردهای کیفی تولید روی قیمت پروژکتور اس ام دی تاثیر مستقیم دارند. شما می توانید برای خرید پروژکتور اس ام دی به فروشگاه اینترنتی روشنایی پارس مراجعه کنید و قبل از خرید اقدام به دریافت مشاوره از کارشناسان ما نمایید. توصیه می کنیم که قبل از خرید پروژکتور اس ام دی حتما اقدام به استعلام قیمت نمایید چرا که به دلیل نوسانات بازار قیمت ها دائما در حال تغییر هستند.

برای اینکه بدانید دلیل چشمک زدن چراغ های خیابانی ال ای دی چیست این مطلب را مطالعه کنید.