انواع پروژکتور دیواری

نورپردازی تنها به معنای تعبیه تعدادی لامپ و پروژکتور در نقاط مختلف نیست. اینکه بدانیم چه نوع منبع نوری را باید در کدام قسمت قرار دهیم و زاویه و شدت تابش نور را چگونه تنظیم کنیم تا جلوه های هنری و لطیفی از معماری پدید آید را هنر نورپردازی می گویند. یکی از اقدامات مهم در نورپردازی تعبیه چراغ و پروژکتور روی دیوار است. دیوارها به عنوان اصلی ترین بخش از یک سازه معماری محسوب می شوند. بافت هایی مانند بافت آجری و بافت سنگی در دیوارها جلوه های نورپردازی را زیباتر خواهند ساخت. از طرفی دیوارها بهترین تکیه گاه ایمن برای نصب انواع پروژکتور دیواری هستند.

برای خرید انواع پروژکتور روشنایی محوطه با ما در تماس باشید.

پروژکتورهای دیواری انواع مختلفی دارند. از پرکاربردترین انواع پروژکتور دیواری می توان به پروژکتور جت لایت و پروژکتور وال واشر اشاره کرد.

پروژکتورهای جت لایت که به آن ها پروژکتورهای خطی هم گفته می شود دارای پرتاب نور زیبایی هستند. این پروژکتورها برای نورپردازی در نمای ساختمان انتخابی عالی به شمار می روند. پرتاب خطی نور توسط پروژکتورهای جت لایت باریکه ای زیبا از نور را روی دیوار ایجاد می کند که منجر به خلق صحنه ای زیبا در معماری خواهد شد این پروژکتورها دارای زاویه تابش متفاوتی هستند.

برای خرید انواع پروژکتور اس ام دی با ما در تماس باشید.

نوع دیگر از پروژکتور دیواری وال واشر می باشد. شکل پرتاب نور توسط پروژکتورهای وال واشر این پروژکتورها را برای نورپردازی دیوارهای داخلی، نمای سازه، دیوارهای بیرونی و ستون ها مناسب ساخته است. این پروژکتورها متشکل از تعداد لامپ های LED هستند که به شکل خطی در کنار هم قرار گرفته اند. وال واشرها دارای نورهای گرم، سرد و خنثی هستند و انتخابی عالی برای نورپردازی دیوار ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی می باشند. خلق روشنایی یکنواخت در مسافت های طولانی از ویژگی های مثبت پروژکتورهای وال واشر می باشد.

پروژکتورهای خورشیدی یکی دیگر از انواع پروژکتور دیواری می باشند که دارای بهینگی مصرف انرژی فوق العاده ای هستند. این پروژکتورها دارای سلول خورشیدی بوده و با ذخیره سازی انرژی خورشید نور درخشان و زیبایی ساطع می کنند. در این پروژکتورها معمولا از چیپ های SMD استفاده می شود.

برای خرید انواع پروژکتور ال ای دی با ما تماس بگیرید.

خرید پروژکتور دیواری

در زمان خرید پروژکتور دیواری باید به طور دقیق و ویژه به کیفیت چیپ LED استفاده شده در پروژکتور دقت کنید. کیفیت چیپ تعیین کننده درخشش نور خواهد بود. هر چند که شار نوری و توان مصرفی نیز دو عامل مهم در میزان روشنایی پروژکتور های دیواری هستند. بی شک پروژکتور های دیواری نباید نور خیره کننده و آزاردهنده ای برای چشم ها داشته باشد. نور پروژکتور های دیواری باید نوری ملایم، لطیف و آرامش بخش باشد. در نتیجه توجه به توان مصرفی، بهره وری نوری، نوع لنز و منبع نوری از مهمترین عوامل در خرید پروژکتور دیواری خواهد بود.

پروژکتورهای دیواری را در فضای باز نصب می کنند. بنابراین حواستان را جمع کنید که پروژکتورهای دیواری دارای IP مطلوبی باشند. بهره مندی از درجه حفاظت بهینه در برابر غبار، آلاینده ها و رطوبت و باران منجر به دوام و پایداری پروژکتور دیواری خواهد شد.

برای خرید انواع پروژکتور ورزشگاه با ما در تماس باشید.

چنانچه پروژکتور دیواری از درایور و هیت سینک بی کیفیت برخوردار باشد به واسطه نوسانات ولتاژ دچار آسیب خواهد شد. بنابراین ممکن است شاهد کاهش کیفیت نور پروژکتور های دیواری و چشمک زدن آن باشید. داغ شدن پروژکتور های دیواری نیز منجر به سوختن زودهنگام آن خواهد شد. بنابراین بدنه پروژکتور دیواری باید از متریال مطلوبی چون آلومینیوم ساخته شده باشد.

در خرید پروژکتور دیواری به معماری فضا توجه کنید. به این موضوع بیندیشید که پروژکتور های دیواری را برای چه کاربردی مد نظر دارید؟ دیوار نمای سازه؟ دیوار باغ؟ دیوار رستوران یا دیوار پارک و ویلا؟ دمای رنگ نور، زاویه تابش نور و شدت تابش نور باید مطابق با نوع کاربرد پروژکتور های دیواری باشد.

برای خرید انواع پروژکتور سقفی با ما تماس بگیرید.

مجموعه روشنایی پارس یکی از مراکز خرید پروژکتور دیواری می باشد که با عرضه انواع پروژکتور های دیواری با منابع نوری مختلف و طراحی های گوناگون نیاز پروژه های نورپردازی را به شکل بهینه ای مرتفع ساخته است. شما می توانید برای خرید پروژکتور دیواری با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم را دریافت کنید.

قیمت پروژکتور دیواری

هزینه کردن برای نورپردازی در دیوارها هزینه ای ضروری در راستای زیباسازی نما، برقرار سازی امنیت و رقم زدن آسایش و رفاه افراد در محوطه خواهد بود. در واقع با پرداخت هزینه خرید پروژکتور دیواری می توانید با یک تیر چند نشان بزنید. پروژکتورهای دیواری هم نقش عنصری تزئینی دارد و هم در روشنایی بخشی به محیط بسیار کاربردی ظاهر می شود.

قیمت پروژکتور دیواری را می توان متاثر از نوع پروژکتور دانست. پروژکتورهای دیواری دارای انواع روکار و توکار هستند. بنابراین می توان پروژکتورهای دیواری را به هنگان ساخت دیوار و یا بعد از اتمام ساخت پروژه نصب نمود. جت لایت، وال واشر، پروژکتورهای حبابی و پروژکتورهای SMD، COB وLED از جمله پروژکتور هایی هستند که قابلیت نصب روی دیوار را دارند. طبیعتا تنوع در منبع نوری تنوع در قیمت پروژکتور دیواری را حاصل خواهد کرد. همانطور که برخی از پروژکتورهای دیواری از نوع خورشیدی هستند و به واسطه سلول های خورشیدی شارژ می شوند.

برای دریافت قیمت و خرید انواع پروژکتور خورشیدی با ما تماس بگیرید.

برند پروژکتور دیواری عامل مهم دیگری در قیمت پروژکتور های دیواری می باشد. برندهای مختلفی از جمله ایرانی، چینی و اروپایی در بازار ایران در حال عرضه هستند. از بین تمامی برندهای مطرح می توان حساب جداگانه ای روی برندهای مطرح و معتبر ایرانی باز کرد چرا که برندهای ایرانی تولیدات خود را طبق استانداردهای اداره برق ایران تولید می کنند.

به کمک پایه می توان زاویه تابش پروژکتور های دیواری را تغییر داد بنابراین مهم است که پروژکتور دیواری دارای پایه متحرک باشد. این موضوع روی قیمت پروژکتور دیواری تاثیر گذار خواهد بود.

توان مصرفی، ولتاژ، فرکانس، ابعاد پروژکتور، شاخص CRI، درجه حفاظت، نوع لنز، تعداد LED ها، کیفیت درایور و هیت سینک، دمای رنگ، شار نوری، ضمانت، کشور سازنده، قدرت پرتاب نور، میزان روشنایی و زاویه نوردهی همگی عواملی موثر در قیمت پروژکتور دیواری محسوب می شوند.

برای دریافت قیمت و خرید انواع پروژکتور صنعتی با ما تماس بگیرید.

برخی پروژکتورهای دیواری دارای سنسور هستند و در دسته پروژکتورهای هوشمند قرار می گیرند. این پروژکتورها را همچنین می توان به کمک ریموت کنترل روشن خاموش و تنظیم نمود. طبیعتا خرید پروژکتورهای دیواری هوشمند سنسوردار نیاز به پرداخت هزینه بیشتری دارد.

از آنجایی که قیمت ها دائما در حال نوسان است توصیه می کنیم که قبل از خرید پروژکتور دیواری با کارشناسان روشنایی پارس تماس حاصل نمایید تا از قیمت های جدید مطلع شوید. شما به این بهانه می توانید مشاوره رایگان نیز در راستای خرید پروژکتور دیواری دریافت نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید انواع پروژکتور کم مصرف با ما تماس بگیرید.