انواع پروژکتور صنعتی

پروژکتورهای صنعتی یکی از مهمترین مولفه های نورپردازی در کارگاه ها و کارخانه ها هستند. روشنایی بخشیدن به فضای کارخانه به ویژه محوطه وسیع سوله، انبار و خط تولید به کمک پروژکتورهای صنعتی صورت می پذیرد. محیط های صنعتی به نور و روشنایی زیادی احتیاج دارند. این روشنایی هم به جهت ایجاد ایمنی برای کارگران و مهندسین کارخانه است و هم به جهت خلق امنیت در محیط های صنعتی.

مواد اولیه، محصولات نیمه تمام و کالاهای زیادی در یک فضای صنعتی در حال انتقال بین ایستگاه های مختلف کاری هستند. این کالاها اساسا در انبار انباشته می شوند. بنابراین بسیار مهم است که نور و روشنایی انبار و سوله ها تامین گردد تا احتمال بروز سرقت و آسیب رسیدن به کالاها به حداقل برسد. ناظرین باید دید وسیعی در محوطه های صنعتی داشته باشند و این دید وسیع به لطف پروژکتور صنعتی تامین می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید انواع پروژکتور کم مصرف با ما تماس بگیرید.

انواع پروژکتور های صنعتی شامل پروژکتورهای SMD و COB می شود. بسیار مهم است که فاصله پوشش دهی شعاع نور چه میزان باید باشد. بنابراین می توان در انتخاب نوع پروژکتور صنعتی تصمیم گیری دقیق تری اعمال نمود. پروژکتور های صنعتی SMD محوطه وسیع تری را روشن می کنند در حالی که هیچ اثری از سایه روشن در محوطه پیدا نیست. شعاع پوشش دهی نوری پروژکتور های صنعتی SMD به اندازه پروژکتور های صنعتی COB نیست چرا که زاویه انتشار نور کمتری دارد با این حال می توان پروژکتورهای SMD را انتخاب بهتری برای محیط های صنعتی دانست چرا که انواع پروژکتور و نورافکن صنعتی COB روشنایی موضعی ایجاد می کنند.

برای خرید انواع پروژکتور درختی با ما در تماس باشید.

شما می توانید اقدام به خرید انواع پروژکتور صنعتی با توان های مصرفی مختلف نمایید. این پروژکتورها دارای دمای رنگی متنوعی هستند. با این حال عمدتا در محیط های صنعتی از رنگ های مهتابی استفاده می شود. رنگ آفتابی اغلب در اولویت دوم قرار دارد.

پروژکتور و نورافکن صنعتی مهم است که دارای درجه حفاظت بالایی باشد چرا که کارخانجات مملو از آلودگی، گرد و خاک و غبار هستند. مقاومت بالای نورافکن صنعتی در برابر نوسانات دمایی و رطوبت نیز از ویژگی های مهم انواع پروژکتور های صنعتی است. چنانچه پروژکتور با درجه حفاظتی ضعیف برای کارخانه خریداری شود احتمال کاهش بهره وری نوری پروژکتور در طول زمان بالا خواهد بود. به همین دلیل چنانچه قصد خرید پروژکتور برای کارخانه را دارید باید سراغ انواع پروژکتور صنعتی بروید که متناسب با این نوع فضا طراحی شده اند.

برای دریافت قیمت و خرید انواع پروژکتور با ما تماس بگیرید.

خرید پروژکتور صنعتی

بسیار مهم است که در زمان خرید پروژکتور صنعتی به شاخش CRI یا شاخص نمود رنگ توجه داشته باشید. این شاخص بیانگر میزان واقعی بودن رنگ اجسام زیر نور پروژکتور است. طبیعتا هر چه این شاخص دارای بهینگی بیشتری باشد افراد در محیط کار صنعتی کمتر دچار خطای دید می شوند. این موضوع برای محیط های صنعتی که مهندسین ناظر دائما در حال بررسی شرایط هستند بسیار مهم است.

با خرید پروژکتور های صنعتی می توان این پروژکتور را در محیط داخلی کارخانه یعنی در خط تولید و یا در سوله و انبار و محوطه بیرونی نصب نمود. بسیاری از کارخانه ها دو شیفته کار می کنند بنابراین نیاز است که پروژکتورهای صنعتی دائما روشن باشند. از این رو توصیه می شود که در زمان خرید پروژکتور صنعتی به عمر پروژکتور توجه نماید که به واحد ساعت بیان می شود.

۳ راه کار برای کم کردن هزینه برق در چراغ های خیابانی را در این مطلب مطالعه کنید.

رنگ نور پروژکتور، شار نوری، منبع نوری، سطح انرژی مصرفی و درجه حفاظت همگی از مهمترین نکات در زمان خرید پروژکتور های صنعتی می باشد. از آنجایی که پروژکتورهای صنعتی باید دائما روشن باشند بسیار مهم است که میزان مصرف انرژی توسط آن ها بهینه باشد. بنابراین کم مصرف بودن پروژکتور های صنعتی را در زمان خرید بررسی کنید. سطح مصرف انرژی توسط پروژکتور صنعتی بهتر است در سطح A باشد.

ابعاد پروژکتور، ولتاژ مصرفی، توان مصرفی و فرکانس نیز از عوامل مهمی هستند که تعیین کننده کیفیت پروژکتور صنعتی می باشند. بسیار مهم است که قصد دارید پروژکتور صنعتی را در محیط صنعتی به منبع برق متناوب وصل کنید یا منبع برق مستقیم چرا که انواع پروژکتور های صنعتی شامل پروژکتورهای DC و AC هستند.

برای اینکه بدانید جنس پایه چراغ خیابانی از چیست این مطلب را مطالعه کنید

شما می توانید برای خرید پروژکتور صنعتی به وبسایت مجموعه روشنایی پارس مراجعه کنید. ما در این مجموعه با هدف پوشش دهی انواع پروژه های نورپردازی همچون نورپردازی خانگی، شهری، صنعتی و فضای سبز، قدم در مسیر در برطرف نمودن توامان نیاز شما عزیزان به کیفیت بالا و قیمت اقتصادی داشته ایم. خرید پروژکتور های صنعتی از مجموعه روشنایی پارس مزایای مختلفی چون بهره مندی از مشاوره های متخصصین حرفه ای مجموعه، بهره مندی از ضمانت اصالت رایگان و ارسال سریع به تمام نقاط کشور را در بر دارد.

برای دانستن ارتفاع استاندارد چراغ خیابانی این مطلب را مطالعه کنید.

قیمت پروژکتور صنعتی

محیط های صنعتی از جمله محیط هایی هستند که روشنایی آن ها 24 ساعته برقرار است. بنابراین محال است در لحظه ای از روز روشنایی های مجموعه قطع شود. به ویژه اگر کارخانه یا محیط صنعتی مورد نظر دوشیفته باشد. این یعنی خط تولید 24 ساعته در حال کار است. از این رو مهم است که در زمان خرید پروژکتور صنعتی سراغ نمونه های کم مصرف بروید.

خرید پروژکتور صنعتی کم مصرف با طول عمر بالا، بهره وری نوری بهینه که فاقد تشعشعات مضر باشد یعنی خرید پروژکتور صنعتی SMD که به پرداخت هزینه بیشتری نیاز دارد. اما این نکته را فراموش نکنید که پرداخت هزینه بیشتر بابت قیمت پروژکتور صنعتی در زمان خرید منجر به بهره وری در بلندمدت خواهد شد. در نتیجه از هزینه های سرسام آور برق خبری نخواهد بود.

اگر میخواهید بدانید هر چراغ خیابانی LED چند متر را روشن می کند  این مطلب را مطالعه کنید.

قیمت پروژکتور صنعتی متاثر از جنس بدنه پروژکتور و نوع پوشش آن می باشد. شاخص CRI، دمای رنگی نور، تان مصرفی، درجه حفاظت، نوع لنز، شار نوری، منبع نوری، ابعاد و وزن پروژکتور و ولتاژ و شیوه نصب نیز عوامل موثر در قیمت پروژکتور صنعتی هستند. انواع پروژکتور صنعتی را می توان به صورت سقفی، آویز و دیوارکوب مورد استفاده قرار داد. همچنین در صورت پایه دار بودن می توان آن را روی زمین در مکان مناسب نصب نمود.

قابلیت تنظیم زاویه نورپردازی، شدت نورپردازی، تعداد LED ها و برند سازنده و کشور تولید کننده پروژکتور صنعتی نیز همگی عواملی موثر در قیمت پروژکتور صنعتی هستند. برندهای داخلی پا به پای برندهای جهانی در حال ساخت و تولید انواع پروژکتور صنعتی با کیفیت می باشند.

برای دانستن نحوه محاسبه روشنایی معابر این مطلب را مطالعه کنید.

ما در مجموعه روشنایی پارس با هدف بهره مند سازی ایرانیان عزیز از بالاترین کیفیت ها و ارائه آنچه که در خور لیاقت شما عزیزان است قدم در راه عرضه و فروش پروژکتور صنعتی با کیفیت عالی و قیمت اقتصادی نموده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مجموعه روشنایی پارس در تماس باشید.