نورپردازی ساختمان با استفاده از چراغ بیرونی ساختمان جلوه ویژه ای به ساختمان شما می دهد. چراغ خیابانی تنها برای خیابان و یا پارک استفاده نمی شود بلکه برای دور و اطراف ساختمان نیز کاربرد دارد. گاهی اوقات نتیجه هنر، ایده پردازی و تلاش طراحان و معماران به خوبی دیده نمی شود.

یکی از مهمترین دلایل این موضوع عدم نورپردازی به شیوه ای صحیح و اصولی می باشد. استفاده نادرست و یا عدم استفاده از چراغ های بیرونی ساختمان می تواند تمام تلاش و زحمات طراحی را به باد دهد. نورپردازی عاملی مهم در زیبا به نظر رسیدن یک عمارت و ساختمان است.

چراغ های بیرونی ساختمان کمک می کنند تا ریزه کاری ها و ظرافت های هنری یک بنا و نمای ساختمان به خوبی دیده شود. این موضوع در شب اهمیت ویژه ای پیدا خواهد کرد. به همین دلیل است که دسته خاصی از طراحان به طور اختصاصی روی نورپردازی تمرکز می کنند.

چراغ بیرونی ساختمان دارای انواع مختلفی می باشد. از چراغ پایه دار خیابانی گرفته تا چراغ دیواری بیرونی. این چراغ ها می توانند دارای طراحی خاص خود باشند.

نکته مهمی که در چراغ بیرونی ساختمان حائز اهمیت است سازگاری طراحی چراغ با طراحی و سبک بنا می باشد. به عنوان مثال اگر معماری ساختمان یک معماری نوین و مدرن باشد یقینا استفاده از چراغ بیرونی ساختمان با طرح مینیمال می تواند ایده ای درخشان باشد.

این در حالی ست که اگر با یک طراحی کلاسیک و سنتی روبرو باشیم باید دست به خرید چراغ بیرونی ساختمان با طراحی کلاسیک بزنیم. وجود پارادوکس بین سبک طراحی نما و  طراحی چراغ می تواند جلوه ای ناخوشایند به ساختمان و محله ای که ساختمان در آن واقع شده بدهد. بنابراین هماهنگی بین طراحی چراغ و طراحی ساختمان امری ضروری ست.

چراغ های بیرونی ساختمان می توانند انواع مختلفی داشته باشند. چراغ پایه دار خیابانی، چراغ دیواری خیابانی، جت لایت و انواع چراغ های دکوراتیو در دسته چراغ بیرونی ساختمان قرار دارند. چراغ بیرونی ساختمان را در ورودی ساختمان، روی ستون ها، در معابر و گذرگاه ها و همچنین روی دیوارهای ساختمان نصب می کنند.

در بسیاری از مواقع هدف اصلی از نصب چراغ بیرونی ساختمان نورپردازی المان ها و عناصر هنری نما می باشد. با این حال روشنایی معابر و محله ای که ساختمان در آن بنا شده نیز از اهداف نصب این چراغ می باشد.

برای آشنایی بیشتر با چراغ بیرونی ارزان به صفحه ی ارتباط با ما مراجعه کنید.

مکان هایی که چراغ بیرونی ساختمان در آن ها نصب می شود شامل ورودی ساختمان هایی چون ساختمان مسکونی، پاساژها، برج های تجاری، رستوران ها، کافی شاپ ها، فروشگاه ها و مراکز اداری و سازمان ها می باشد.

خرید چراغ بیرونی ساختمان

در خرید چراغ بیرونی ساختمان باید موارد مهمی را در نظر داشت. از جمله این موارد می توان به سبک طراحی ساختمان، نوع چراغ بیرونی، تعداد چراغ های مورد نیاز، ارتفاع نصب چراغ، نوع منبع نوری، زاویه و شدت نورپردازی، رنگ نور و طراحی چراغ و ابعاد آن توجه داشت.

با این حال ممکن است برای افرادی که در این حوزه تخصص کافی ندارند خرید چراغ بیرونی ساختمان با چالش همراه باشد اما جای نگرانی نیست. چرا که کارشناسان مجموعه روشنایی پارس الکتریک شما را در راستای خرید چراغ بیرونی ساختمان با استانداردهای ایده آل یاری خواهند کرد.

چراغ های بیرونی ساختمان باید به نحوی باشند که تامین روشنایی، زیبایی بخشی و دکوراتیو بودن و استانداردهای کیفی را در خود جای داده باشد. حتی تطابق داشتن رنگ نور و زاویه تابش آن با متریال مورد استفاده در ساختمان از مهمترین اصول خرید چراغ بیرونی ساختمان می باشد.

شما می توانید با برقراری تماس با کارشناسان مجموعه روشنایی پارس الکتریک اقدام به دریافت مشاوره تخصصی قبل از خرید چراغ بیرونی ساختمان نمایید. بهره مندی از خدماتی چون دریافت ضمانت اصالت، بهره مندی از کیفیت بهینه و قیمت های اقتصادی از دیگر خدمات مجموعه روشنایی پارس الکتریک می باشد.

قیمت چراغ بیرونی ساختمان

ساختمان سازی هزینه های سنگینی به دنبال دارد. به ویژه بخش طراحی نما دارای هزینه های زیادی می باشد.

حیف است که به دلیل یک سهل انگاری در خرید چراغ بیرونی ساختمان و یا عدم نورپردازی مناسب در ورودی سازه تمام زحمات و هزینه های صرف شده به باد برود. بنابراین خرید چراغ های بیرونی ساختمان و نصب آن در مکان مناسب از مهمترین هزینه ها می باشد.

قیمت چراغ بیرونی ساختمان به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله عوامل تاثیرگذار روی قیمت چراغ بیرونی ساختمان می توان به توان مصرفی، طراحی چراغ، نوع چراغ، نوع منبع نوری، نوع لنز و شیشه، شار نوری، زاویه و شدت نورپردازی، قابلیت تنظیم شدت نور، جنس بدنه چراغ و نوع پوشش، برند و کشور سازنده و همچنین درجه حفاظت اشاره کرد.

توصیه می شود که برای استعلام قیمت چراغ بیرونی ساختمان با کارشناسان مجموعه روشنایی پارس الکتریک در تماس باشید چرا که قیمت این محصول ممکن است تحت تاثیر عوامل اقتصادی دستخوش نوسان و تغییر شود.

برای مشاهده سایر قابلیت های چراغ دیواری بیرونی با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.