بیوگرافی شرکت نیمه هادی های OSRAM Opto

شعار:راننده نوآوری در بخش نیمه هادی

نیمه هادی های Osram Opto یکی از چراغ های راهنما هم در توسعه فناوری و هم در ساخت محصولات باکیفیت است. نزدیک به چهار دهه است که این شرکت پیشرفته با سرمایه گذاری در زمینه تحقیق و توسعه محصولات جدید در زمینه تولید فناوری فعالیت می کند Osram Opto این امکان را فراهم می کند که از نیمه هادی هایش برای تعیین استانداردهای بین المللی در زمینه روشنایی ، تجسم و فن آوری سنسور استفاده شود.

تخصص در نیمه هادی های Osram Opto از فن آوری های نیمه هادی پایه تا برنامه های مشتری همگی خاص هستند. نمونه کارهای محصول شامل دیودهای دارای نور با کارایی بالا (LED) – به عنوان مثال: برای کاربردهای روشنایی اتومبیل و عمومی – LED های مینیاتوری برای دستگاه های تلفن همراه و همچنین دیودهای مادون قرمز (IRED) ، لیزرهای نیمه هادی و آشکارسازها میباشد.اولویت اصلی این کمپانی ارائه پشتیبانی حرفه ای و جامع به مشتریان خود هست که بر اساس سالها تخصص پایه گذاری شده است.

 

این شرکت با تمرکز بر ترویج توسعه آینده ، سالهاست که درگیر مشارکتهای فناوری با کالیبر بالا بوده و از نزدیک با شرکای بخش تجاری و همچنین با دانشگاه ها و کالج ها همکاری می کند. علاوه بر این ، اولویت مهم و بالای توسعه داخلی سبب ایجاد نوآوری و بهینه کردن سبد محصولات شده است. همه اینها باعث می شود Osram Opto Semiconductors به ​​یکی از بازیگران اصلی در بازار جهانی نیمه هادی های اپتو الکترونیکی امروز تبدیل شود.