انواع پروژکتور خورشیدی

زمانی که نوبت به خرید تجهیزات الکتریکی می رسد پارامترهای مختلفی توسط خریداران بررسی می شود. زیبایی، کیفیت و قیمت از جمله موثرترین پارامترهایی هستند که از دیرباز مورد توجه بودند. این روزها اما با توجه به هزینه های بالای انرژی، کم مصرف بودن و بهینگی سطح انرژی جزو اولین و مهمترین پارامترهای موثر در خرید است. این موضوع هم در سطح خرد و هم در سطح کلان جامعه مورد توجه می باشد. به همین دلیل است که این روزها شاهد تولید و عرضه انواع پروژکتور خورشیدی هستیم.

برای دریافت قیمت و خرید انواع پروژکتور صنعتی با ما تماس بگیرید.

پروژکتورهای خورشیدی را می توان جزو کم هزینه ترین پروژکتورها دانست. در واقع هزینه ای که این پروژکتورها بابت مصرف انرژی به شما تحمیل می کنند صفر است. بهره مندی از سولار پنل در این پروژکتورها موجب می شود تا نور خورشید در زمان تابش در طول روز در سلول ها ذخیره گردد. در نتیجه به هنگام شب می توان از نور پروژکتور خورشیدی استفاده کرد. این پروژکتورها را با نام پروژکتور آفتابی هم می شناسند. این پروژکتورها می توانند دارای توان مصرفی 50 وات تا 300 وات باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید انواع پروژکتور کم مصرف با ما تماس بگیرید.

انواع پروژکتور خورشیدی قادر به نوردهی در زمان های مختلفی هستند. به عنوان مثال برخی از پروژکتورهای خورشیدی می توانند تنها 3 ساعت نوردهی کنند در حالی که زمان نوردهی برخی دیگر به 10 ساعت هم می رسد.

پروژکتور خورشیدی را می توان روی دکل، میله و پایه های چراغ خیابانی نصب کرد. بنابراین امکان استفاده از انواع پروژکتور های خورشیدی در فضای باز بیرون مقدور می باشد. نصب پروژکتورهای  خورشیدی روی دیوار و استفاده از این پروژکتورها در نمای ساختمان و پروژکتورهای خیابانی بسیار مرسوم می باشد. از پروژکتورهای  خورشیدی همچنین می توان در باغچه ها در قالب پروژکتور پایه دار زمینی و در حاشیه درختان نیز استفاده کرد. اساسا نورپردازی فضای سبز به کمک پروژکتور خورشیدی بسیار متداول و مرسوم می باشد.

برای خرید انواع پروژکتور درختی با ما در تماس باشید.

نکته مثبتی که در مورد پروژکتور آفتابی وجود دارد این است که این پروژکتور دارای شیوه نصب بسیار ساده ای است. نصب پروژکتور های خورشیدی به پروسه طولانی و خطرناک سیم کشی نیازی ندارد. بنابراین شما نه تنها هزینه ای بابت انرژی برق پرداخت نمی کنید بلکه هزینه نصب نیز برای شما بسیار اقتصادی خواهد بود.

اغلب پروژکتورهای خورشیدی دارای نور سفید رنگ و بسیار قوی هستند و می توانند روشنایی کاملی در فضا ایجاد کنند. استفاده از پروژکتور خورشیدی در مکان هایی که دسترسی به برق وجود ندارد می تواند بسیار کارآمد و اثربخش باشد.

برای دریافت قیمت و خرید انواع پروژکتور با ما تماس بگیرید.

خرید پروژکتور خورشیدی

خرید پروژکتور خورشیدی زمانی توجیه منطقی دارد که در منطقه ای با تابش شدید و پر نور خورشید زندگی می کنید. چرا که برای شارژ شدن پروژکتور های خورشیدی باید آن را چند ساعت به طور بی وقفه در برابر نور خورشید قرار دهید. این پروژکتور به نوعی یک پروژکتور کم هزینه و اضطراری است که در مواقع عدم دسترسی به برق می تواند بسیار کارساز باشد.

اغلب پروژکتورهای آفتابی دارای LED هایی از نوع SMD و COB هستند. بالا بودن طول عمر LED ها از مهمترین پارامترهای قابل توجه در زمان خرید پروژکتور خورشیدی می باشد. از طرفی بسیار مهم است که پروژکتورهای  خورشیدی دارای درجه حفاظت مطلوبی باشد. چرا که شما باید برای شارژ شدن پروژکتور خورشیدی از نور خورشید استفاده کنید پس لاجرم مجبورید پروژکتورهای  خورشیدی را در فضای بیرونی قرار دهید. مقاومت بالای پروژکتور در برابر گرد و غبار، رطوبت و آلاینده های هوا از مهمترین نکات خرید پروژکتور خورشیدی می باشد.

۳ راه کار برای کم کردن هزینه برق در چراغ های خیابانی را در این مطلب مطالعه کنید.

کیفیت باتری نیز از موارد مهم در خرید پروژکتور خورشیدی می باشد. هر چند که اغلب باتری ها جوابگویی خوبی دارند و نیاز به تعویض زودهنگام آن ها نیست با این حال در صورتی که باتری پروژکتور آفتابی دچار مشکل شد می توانید با صرف هزینه ای اندک اقدام به خرید مجدد باتری نمایید.

شما با خرید پروژکتور های خورشیدی در حال ادا کردن دین خود به طبیعت هستید؛ طبیعتی که روز به روز یک قدم به نابودی نزدیک می شود. کلید حل این مشکل در دستان انسان ها است. استفاده از انرژی سبز می تواند تاثیر قابل توجهی روی حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از هدر رفت بی وقفه انرژی های محدود داشته باشد. در نتیجه خرید پروژکتور خورشیدی را می توان یک خرید به صرفه و اقتصادی هم به نفع خود و هم به نفع طبیعت دانست. برای شارژ شدن پروژکتور های خورشیدی کافیست آن را با زاویه مناسب در برابر نور خورشید قرار دهید.

برای اینکه بدانید جنس پایه چراغ خیابانی از چیست این مطلب را مطالعه کنید

 شما می توانید از پروژکتور خورشیدی در مناطقی مانند روستاها که دسترسی به انرژی برق در آن ها ممکن نیست استفاده کنید. استفاده از پروژکتور های خورشیدی در مناطق عشایری، کوهستانی و حتی در مناطق شهری ایده بسیار خوبی است. پروژکتور خورشیدی را می توان در مناطق گردشگری، پارکینگ ها، اصطبل های گاوداری و مرغداری، معادن، کارگاه ها محیط های صنعتی، جاده ها، کانکس ها، زمین های کشاورزی و مناطق که مختص طبیعت گردی، غارنوردی و آفرود می باشد نصب نمود.

شما می توانید برای خرید پروژکتور خورشیدی با کارشناسان مجموعه روشنایی پاس تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم را در این راستا دریافت کنید.

برای دانستن ارتفاع استاندارد چراغ خیابانی این مطلب را مطالعه کنید.

قیمت پروژکتور خورشیدی

پروژکتور خورشیدی یکی از بهترین انتخاب ها برای بهینه سازی مصرف برق است. انرژی سبز استفاده شده در این پروژکتور منجر به بقای منابع برای مدت زمان بیشتری خواهد شد. قیمت پروژکتور خورشیدی در قیاس با سایر پروژکتورها قیمتی بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد چرا که در این پروژکتور از سیم کشی خبری نیست. در پروژکتور های خورشیدی از فتوسل برای ذخیره سازی نور خورشید و تبدیل آن به روشنایی استفاده می شود.

با این حال قیمت پروژکتور خورشیدی می تواند متاثر از فاکتورهای مختلفی باشد. قیمت پروژکتور های خورشیدی را می توان متاثر از دمای رنگ، کیفیت سولار پنل، ابعاد و وزن پروژکتور، نوع لنز، درجه حفاظت، توان مصرفی و شار نوری و میزان روشنایی دانست.

استفاده از LED های SMD در پروژکتور خورشیدی منجر به تابش وسیع نور توسط پروژکتور آفتابی می شود. بنابراین منبع نور یعنی نوع LED ها و تعداد آن ها در قیمت پروژکتورهای  خورشیدی موثر است.

اگر میخواهید بدانید هر چراغ خیابانی LED چند متر را روشن می کند  این مطلب را مطالعه کنید.

نوع باتری، کیفیت باتری از لحاظ جوابدهی، ساعات مورد نیاز برای شارژ خورشیدی، جنس بدنه، نوع پایه، دمای کارکرد، طول عمر پروژکتور، بهره مندی از ریموت کنترل برای کنترل شدت و زاویه نورپردازی، قابلیت روشن و خاموش کردن پروژکتور و مدت زمان نوردهی پروژکتور همگی موثر در قیمت پروژکتور خورشیدی هستند. هر چند که میزان و زمان نوردهی به موقعیت جغرافیایی شما از لحاظ تابش نور آفتاب و شرایط جوی نیز بستگی دارد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت پروژکتور های خورشیدی با کارشناسان روشنایی پارس تماس حاصل نمایید تا از قیمت های دقیق مطلع شوید.

برای دانستن نحوه محاسبه روشنایی معابر این مطلب را مطالعه کنید.