انواع پروژکتور دستی

اغلب ما در مکان هایی که نیاز به نور داریم و دسترسی به برق وجود ندارد به عنوان اولین اقدام چراغ قوه گوشی مان را روشن می کنیم اما نور چراغ قوه گوشی آنقدر نیست که بتوان فضای وسیعی را به کمک آن روشن کرد. حتی چراغ قوه های دستی هم آنچنان نوری از خود ساطع نمی کنند. شاید بتواند شعاع چند متری اطراف را به کمک آن ها روشن کرد.

برای دریافت قیمت و خرید انواع چراغ خیابانی پروژکتور با ما تماس بگیرید.

بنابراین همیشه چراغ قوه ها برای پرتو افکنی و ایجاد روشنایی کافی نیستند. اگر قصد داشته باشید یک شب پاییزی در کویر کمپ بزنید، یک شب را در کنار دوستان در جنگل بگذرانید، در کنار خانواده در محوطه ویلا یا باغ زیر سایبان بنشینید، به شکار بروید و یا به هنگام شب طبیعت گردی کنید به یک پروژکتور دستی نیاز خواهید داشت.

برای خرید انواع پروژکتور عدسی دار با ما تماس بگیرید.

چراغ پروژکتور های دستی را می توان در هر نوع شرایط آب و هوایی حمل کرد. پروژکتور دستی دارای نور بسیار قوی می باشد و قادر است نور خیره کننده ای را به تولید برساند. پروژکتورهای دستی معمولا وزن سبکی دارند تا حمل کردن آن ها ساده تر باشد.

از انواع پروژکتور دستی در عملیات امداد و نجات، عملیات دریایی، عملیات نظامی، طبیعت گردی و کوهنوردی استفاده می شود. این پروژکتورها دارای کاربردهای وسیعی هستند از این رو دارای انواع مختلفی می باشند. انواع پروژکتور دستی را می توان بر حسب نوع کاربرد، طراحی، میزان روشنایی، میزان برد، مدت زمان عملکرد، نوع لامپ، نوع لنز و برند تولید کننده دسته بندی نمود.

برای اطلاع از قیمت و خرید انواع پروژکتور نور ثابت با ما تماس بگیرید.

خرید پروژکتور دستی

در زمان خرید پروژکتور دستی باید به جنس بدنه پروژکتور توجه کنید. پروژکتورهای دستی می توانند دارای بدنه آلومینیومی، استیل، پلیمری یا فولادی باشند. با این حال تمام سعی تولیدکنندگان در این است که پروژکتورهای دستی را با کمترین وزن ممکن تولید کنند.

پروژکتورهای دستی باید دارای دسته ای ارگونومیک باشد بنابراین حمل آن برای شما آسان خواهد شد. ممکن است بخواهید مسافت طولانی را در یک جنگل تاریک با پروژکتور دستی طی کنید. بنابراین باید از سبک بودن و ارگونومیک بودن دسته پروژکتور مطمئن شوید تا به واسطه حمل آن احساس خستگی نکنید. از طرفی دسته پروژکتور باید دور از هسته اصلی پروژکتور باشد تا گرمای تولید شده توسط پروژکتور باعث اذیت شدن دست شما نشود.

برای خرید انواع پروژکتور دیواری با ما از طریق راه های ارتباطی در تماس باشید.

قابل تنظیم بودن نور پروژکتور دستی این امکان را به شما خواهد داد تا نور پروژکتور را برای مسافت های مختلف تنظیم کنید. این نور باید شفاف، درخشان و خیره کننده باشد. استفاده از منابع نوری پرقدرت این قابلیت را در پروژکتورهای دستی ایجاد می کنند تا نور قدرتمند و شفافی با شار نوری و بازدهی بالا تولید شود.

اگر قصد خرید پروژکتور دستی را دارید دقت نمایید که باتری پروژکتور دستی جدا از طراحی پروژکتور باشد. جدا بودن باتری منجر به سبک شدن وزن پروژکتور می شود. بنابراین در حمل پروژکتور راحتی بیشتری را حس خواهید کرد.

برای خرید انواع پروژکتور روشنایی محوطه با ما در تماس باشید.

درجه حفاظت پروژکتور های دستی بهتر است که بالا باشد. چرا که یقینا اوضاع چندان مطلوبی در عملیات امداد، عملیات نظامی و طبیعت گردی ها و کویر گردی ها برقرار نیست. بارش باران، گرد و خاک و مه گرفتگی نباید منجر به ضعف عملکرد پروژکتور دستی شود.

اگر هدفتان از خرید پروژکتور دستی استفاده از این پروژکتور هم به عنوان یک پروژکتور قابل حمل و هم به عنوان یک پروژکتور ثابت است باید به هنگام خرید به ساختار و طراحی پروژکتورهای دستی توجه کنید. پروژکتور باید به گونه ای طراحی شده باشد که قابلیت قرار گفتن روی سه پایه را داشته باشد. برخی از پروژکتورهای دستی دارای ریموت هستند در نتیجه کنترل از راه دور آن ها برای شما سهل و ساده خواهد بود. شما می توانید برای خرید پروژکتور دستی و دریافت مشاوره با کارشناسان روشنایی پارس تماس حاصل نمایید.

برای خرید انواع پروژکتور اس ام دی با ما در تماس باشید.

قیمت پروژکتور دستی

پروژکتورهای دستی در مواقع ضروری چون عملیات امداد و نجات، عملیات نظامی، طبیعت گردی، شکار، کوهنوردی و پیک نیک به کمک ما می آیند. خرید پروژکتور دستی می تواند نوعی سرمایه گذاری برای چنین اوقاتی باشد. این پروژکتورها دارای ظاهری متفاوت نسبت به پروژکتورهای ثابت هستند. طراحی متفاوت و کاربرد ویژه پروژکتور دستی موجب شده تا قیمت این محصول نیز متفاوت از سایر پروژکتورها باشد.

قیمت پروژکتور دستی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که یکی از آن ها برند پروژکتور های دستی است. برندهای مختلفی چه در ایران و چه در اروپا، آمریکا و سایر کشورهای آسیایی به تولید پروژکتور های دستی می پردازند. طبیعی است که هر برند بر اساس کیفی تولید و سیاست گذاری های خاص خود اقدام به تعیین قیمت پروژکتور دستی نماید.

برای خرید انواع پروژکتور ال ای دی با ما تماس بگیرید.

گارانتی پروژکتور های دستی عامل مهم دیگری است که در قیمت آن تاثیر گذار است. توصیه می کنیم که هیچگاه اقدام به خرید پروژکتور دستی فاقد گارانتی نکنید چرا که در اثر خرابی، سوختگی و از کار افتادن ناگهانی پروژکتور هیچ مجموعه ای پاسخگو نخواهد بود و اینگونه ضرر بزرگی متحمل می شوید. شما با خرید پروژکتور دستی با گارانتی معتبر مبلغ بیشتری پرداخت می کنید با این تفاوت که این مبلغ حکم سرمایه گذاری بلندمدت برای شما خواه داشت.

پروژکتورهای دستی اگر دارای قابلیت نفوذ ناپذیری در برابر آب و رطوبت باشند می توان آن ها را در عمق مشخصی از آب حمل کرد. همین پارامتر مهم می تواند تاثیر ویژه ای روی قیمت پروژکتور دستی داشته باشد. عمق مجاز مقاومت در برابر آب بر حسب متر، یکی از پارامترهای تعیین کننده قیمت پروژکتورهای دستی خواهد بود. برخی پروژکتورهای دستی به نحوی طراحی می شوند که می توان آن ها را در اعماق بالایی از آب دریا حمل کرد. یقینا این پروژکتورهای دستی دارای طراحی تخصصی تری هستند و قیمت بیشتری را نیز دارا می باشند.

برای خرید انواع پروژکتور ورزشگاه با ما در تماس باشید.

 بهره مندی از باتری قابل شارژ داخلی از ویژگی های پروژکتور دستی می باشد. تعداد باتری های لیتیومی و مدت زمان نگهداری شارژ توسط باتری می تواند عاملی موثر در قیمت پروژکتور دستی باشد. برخی باتری های شارژی دارای ظرفیت بالایی هستند و می توانند ساعت ها بی وقفه انرژی لازم را برای روشنایی تامین کنند.

برد پروژکتورهای دستی پارامتری است که تعیین می کند نور ساطع شده از پروژکتور تا چه فاصله ای قدرت نفوذ دارد. هر چه این برد بیشتر باشد یقینا قیمت پروژکتور دستی نیز بالاتر خواهد رفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید چراغ خیابانی با ما در تماس باشید.

میزان روشنایی یا توان خروجی بر حسب کندل یا لومن، ولتاژ، نوع لامپ، بهره مندی از ریموت کنترل و قابلیت استفاده از برق فندکی ماشین همگی عواملی هستند که قیمت پروژکتور دستی را تحت تاثیر قرار می دهند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت پروژکتور دستی و دریافت مشاوره بابت خرید این محصول با کارشناسان مجموعه روشنایی پارس تماس حاصل نمایید.

برای خرید انواع پروژکتور سقفی با ما تماس بگیرید.