انواع پروژکتور نمای ساختمان

حتی زیباترین معماری های نمای ساختمان هم بدون عنصر نورپردازی جلوه ای نخواهند داشت. معماران و طراحان نمای ساختمان برای به رخ کشیدن هنر خود در طراحی نما از نورپردازی استفاده می کنند. بافت ها، نقش برجسته ها، تراشکاری های کلاسیک روی سنگ های نما و ایده های مفهومی و مینیمال همه در سایه روشن های نورپردازی نما جلوه پیدا می کنند. به همین دلیل در نورپردازی نما از چراغ پروژکتور نمای ساختمان استفاده می شود.

برای خرید انواع پروژکتور دستی با ما در تماس باشید.

انواع پروژکتور نمای ساختمان دارای رنگ های مختلفی هستند. به همین دلیل دست طراحان و خالقان نمای سازه در پدید آوردن جلوه های ویژه باز است. این پروژکتورها دارای درخشش نور فوق العاده ای هستند و اغلب در انواع کم مصرف استفاده می شوند. از آنجایی که پروژکتورهای نمای ساختمان در عمده ساعات شب روشن هستند باید دارای مصرف انرژی بهینه ای باشند تا هزینه های برق سر به فلک نکشد. به همین دلیل از پروژکتور نمای ساختمان LED استفاده می شود.

برای خرید انواع پروژکتور عدسی دار با ما تماس بگیرید.

پروژکتور جت لایت و پروژکتور وال واشر از جمله پرکاربردترین و محبوب ترین انواع پروژکتور های نمای ساختمان محسوب می شوند. این دو در میزان پرتاب نور با یکدیگر تفاوت هایی دارند. بنابراین در زمان خرید پروژکتور نمای ساختمان باید به طراحی نمای سازه توجه نمود. بخشی از نما ممکن است به نور متمرکز نیاز داشته باشد و بخشی دیگر تابش نور خطی را نیازمند باشد.

پروژکتور های نمای ساختمان از نوع وال واشر دارای ساختاری مستطیل شکل و باریک است و در آن تعدادی چراغ LED به طور ردیفی قرار گرفته اند. در حالی که پروژکتور نمای ساختمان از نوع جت لایت دارای ظاهری دایره ای شکل می باشد که روی یک پایه قابل تنظیم قرار گرفته و به منظور پرتاب نور در فواصل نور به طور متمرکز در آن از عدسی یا لنز محدب استفاده می شود. قدرت پرتاب نور توسط پروژکتورهای چت لایت به مراتب بیشتر از پروژکتورهای وال واشر می باشد.

برای خرید انواع پروژکتور عدسی دار با ما تماس بگیرید.

خرید پروژکتور نمای ساختمان

نورپردازی در نمای سازه یکی از مهمترین اقداماتی است که در انتخاب هر پروژه عمرانی و معماری انجام می شود. بدون نورپردازی نمای ساختمان جلوه زیبایی در شب نخواهد داشت. شما می توانید اقدام به خرید پروژکتور نمای ساختمان از نوع وال واشر و جت لایت نمایید. نوع پروژکتور انتخابی بستگی به طراحی نما دارد.

پروژکتورهای وال واشر دارای تنوع رنگی بیشتری نسبت به جت لایت ها هستند. شما می توانید اقدام به خرید پروژکتور وال واشر در رنگ های آفتابی، مهتابی و فول کالر نماید در حالی که تنوع رنگ در جت لایت ها به این اندازه نیست. چرا که اساسا در جت لایت ها از منبع نوری COB استفاده می شود. بنابراین اگر دنبال نورپردازی های رنگی در نمای ساختمان هستید بهتر است سراغ خرید پروژکتور های نمای ساختمان از نوع وال واشر بروید.

برای خرید انواع پروژکتور روشنایی محوطه با ما در تماس باشید.

برای ساختمان هایی که دارای ارتفاع زیادی هستند خرید پروژکتور جت لایت انتخاب مناسب تری است چرا که قدرت پرتاب نور توسط این پروژکتورها بسیار بالا است. وجود لنز محدب آنتی رفلکس در پروژکتور جت لایت موجب شده تا با دفع نور مضر فرابنفش نوری خالص و با درخشش عالی ساطع کنند.

انواع پروژکتور های نمای ساختمان دارای درجه حفاظت های مختلفی هستند. با این حال از آنجایی که پروژکتور نمای ساختمان قرار است در محیط بیرونی نصب شود آن ها را با درجه حفاظت قوی تولید می کنند. با این حال اگر ساختمان شما در موقعیت جغرافیایی پربارش، برف گیر و یا منطقه ای با شدت غبار و آلاینده های زیاد واقع شده بهتر است سراغ خرید پروژکتور نمای ساختمان با درجه حفاظت بالا بروید.

خوبی خرید پروژکتور نمای ساختمان از نوع وال واشر این است که در عین خرید یک پروژکتور می توانید نور قابل توجهی در یک نقطه از نما خلق کنید. این پروژکتورها دارای ابعاد جمع و جور و کوچکی هستند و به راحتی در بخش های مختلف از نما ساختمان جا می شوند. در اغلب پروژه های معماری نمای ساختمان انواع پروژکتورهای وال واشر را روی زمین نصب می کنند تا نوری درخشان، زیبا و خیره کننده رو به بالا ساطع کنند. با این حال شیوه نصب پروژکتورهای نمای ساختمان به نمای سازه بستگی دارد.

برای خرید انواع پروژکتور اس ام دی با ما در تماس باشید.

برای خرید پروژکتور نمای ساختمان با کارشناسان روشنایی پارس تماس حاصل فرمایید.

قیمت پروژکتور نمای ساختمان

پروژکتور نمای ساختمان شاید در برابر هزینه ای که برای ساخت و طراحی نمای ساختمان پرداخت می شود هزینه ناچیزی داشته باشد اما همین هزینه می تواند به قیمت زیباتر دیده شدن کار شما و یا نادیده گرفته شدن این حجم از هنر و زیبایی تمام شود. قیمت پروژکتور های نمای ساختمان به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. یکی از مهمترین این پارامترها توان مصرفی پروژکتور نمای ساختمان می باشد.

کم بودن توان مصرفی در عین بالا بودن شار نوری منجر به افزایش بهره وری نوری و میزان روشنایی می شود. بنابراین هر چه میزان روشنایی بر حسب لومن بر وات افزایش پیدا کند قیمت پروژکتور نمای ساختمان نیز بیشتر خواهد شد. پروژکتورهای نمای ساختمان می توانند از نوع تک رنگ یا مولتی کالر باشند. این مورد نیز تاثیر ویژه ای روی قیمت پروژکتورهای نمای ساختمان خواهد داشت.

برای خرید انواع پروژکتور ال ای دی با ما تماس بگیرید.

ابعاد پروژکتور نمای ساختمان، درجه حفاظت، شاخص CRI، میزان خنک کنندگی، ولتاژ، فرکانس و نوع لنز همگی در قیمت پروژکتور نمای ساختمان تاثیر دارند. در پروژکتورهای ساختمانی وال واشر تعداد LED های استفاده شده در وال واشر متفاوت است. هر چه تعداد این LED ها بیشتر شود قیمت پروژکتورهای نمای ساختمان نیز افزایش خواهد داشت.

نمی توان در مورد تفاوت قیمت پروژکتور نمای ساختمان از نوع وال واشر و جت لایت اظهار نظر نمود چرا که ساختار این دو اساسا متفاوت از یکدیگر می باشد و این تفاوت حتی در منبع نوری نیز دیده می شود. بنابراین نمی توان وال واشر را نسبت به جت لایت ارزان تر یا گران تر دانست. اما می توان به تفاوت قیمت این دو نوع پروژکتور نمای ساختمان اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید چراغ خیابانی با ما در تماس باشید.

برند تولید کننده، کشور سازنده، گارانتی، جنس قاب و بدنه پروژکتور، طول عمر، بهره مندی از ریموت کنترل، زاویه تابش نور و قدرت پرتاب نور همگی از دیگر عوامل مهمی هستند که قیمت پروژکتور نمای ساختمان را تحت تاثیر قرار می دهند. مجموعه روشنایی پارس با هدف ارائه محصولات با کیفیت و استاندارد عرضه و فروش انواع پروژکتور های نمای ساختمان را در لیست خدمات خود قرار داده است. شما می توانید برای استعلام قیمت پروژکتور نمای ساختمان و بهره مندی از مشاوره تخصصی و رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

برای خرید انواع پروژکتور ورزشگاه با ما در تماس باشید.