چراغ خیابانی مدرن یکی از مدلهای مختلف چراغ خیابانی است. فضای شهرها این روزها بیش از هر چیز دیگری به حال و هوای تازه احتیاج دارد. معماران و طراحان خوش فکر و خوش ذوق از این رو دست به کار شده اند و راهکارهایی بدین منظور اندیشیده اند.

یکی از این راهکارها باز کردن پای طراحی مدرن به معماری شهر است. به همین دلیل است که چراغ خیابانی مدرن را این روزها در گوشه کنار معابر، خیابان ها، پیاده روها، پارک ها و گذرگاه های شهری رویت می کنیم.

طراحی مدرن دنیایی از ایده های خلاقانه و نوین را در خود جای داده است. دست طراحان در خلق فضاهای جدید و طرح های نوآورانه کاملا باز است. به همین دلیل چراغ های خیابانی مدرن دارای بی شمار طرح های متنوع و خلاقانه ای می باشند.

با استفاده از چراغ خیابانی مدرن می توان حتی ایده ای جدید و تفکری نوین را به جامعه تزریق کرد. کما اینکه در کشور هنگ کنگ پروژه Embrace برای طراحی چراغ خیابانی مدرن به دلیل تفکر پشت آن با استقبال زیادی روبرو شد.

چراغ خیابانی مدرن را می توان در طرح های مختلف پایه دار، یکطرفه، دو طرفه، قوس دار و سایر اشکال نوین خریداری نمود.

بسیار مهم است که چراغ خیابانی مدرن با حال و هوای شهر مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال استفاده از این چراغ ها در شهرهای صنعتی رو به رشد و در محیط های مدرن و پیشرفته می تواند جلوه ای جذاب و شیک به محیط بدهد. این در حالی ست که در یک فضای سنتی باید از چراغ های خیابانی کلاسیک استفاده نمود.

از چراغ های خیابانی مدرن در معابر، پیاده روها، روبروی کافه ها، ورودی برج ها، ورودی آپارتمان های مدرن، مجتمع های تجاری، ورودی تئاتر، رستوران ها و همچنین در خیابان های شهر استفاده می شود. این چراغ ها عمدتا دارای منابع نوری کم مصرف هستند و منبع نوری آن ها لامپ های LED، SMD و COB می باشد. مطمئنا استفاده از منابع نوری گازی با چراغ خیابانی مدرن ایده ای همراه با پارادوکس خواهد بود!

برای اطلاع از قیمت و ثبت سفارش چراغ خیابانی راکتی در واتس آپ پیام بگذارید.

خرید چراغ خیابانی مدرن

از مهمترین مزیت های خرید چراغ خیابانی مدرن، سازگاری این چراغ ها با هر نوع شرایط اقلیمی است. این چراغ ها دارای پایه های بلند، کوتاه و متوسط هستند و می توانند بیانگر یک ایده یا تفکر در سطح شهر باشند.

توصیه می شود که قبل از خرید چراغ خیابانی مدرن حتما معماری منطقه را مد نظر داشته باشید. بسیار مهم است که معماری منطقه و طراحی چراغ خیابانی مدرن با همدیگر سازگاری داشته باشند و به نحوی یکدیگر را پوشش دهی کنند.

چراغ های خیابانی مدرن را عمدتا از جنس فولاد ضد زنگ، آلومینیوم و با پوشش گالوانیزه یا پوشش پودری الکترواستاتیک پلی استر پوشش می دهند. بنابراین زیبایی این چراغ ها با دوام و پایدار خواهد بود. این چراغ ها را قبل از رنگ کاری تحت فرآیند سند بلاست قرار می دهند تا کیفیت آن ها افزون شود و سطحی یکدست و زیبا داشته باشند.

مجموعه روشنایی پارس الکتریک یکی از قوی ترین مجموعه های فروش چراغ خیابانی مدرن، با پوشش دهی طرح های متنوع و سازگار با هر نوع شرایط اقلیمی شرایط را برای خرید چراغ خیابانی مدرن در هر شهری فراهم نموده است. شما می توانید قبل از خرید چراغ های خیابانی مدرن برای دریافت مشاوره با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار نمایید تا انتخاب تان، انتخابی ایده آل و بهینه باشند.

قیمت چراغ خیابانی مدرن

زیبایی بخشی به خیابان های شهر نیازمند هزینه کردن است اما این هزینه لزوما هزینه ای میلیاردی و هنگفت نیست. بسیاری از مواقع شهرداری ها برای زیباسازی شهر دست به ایده هایی می زنند که نه تنها بودجه ای کلان هدر خواهد رفت بلکه تاثیری در جلوه های شهری نیز ایجاد نخواهد شد.

این در حالی ست که قیمت چراغ خیابانی مدرن یک صدم ایده های دیگر است و می توان با پرداخت هزینه برای خرید چراغ خیابانی مدرن و نصب آن در معابر زیبایی را به شهر هدیه داد. قیمت چراغ های خیابانی مدرن به عوامل مختلفی بستگی دارد.

از جمله این عوامل می توان به نوع چراغ، منبع نوری، توان مصرفی، طراحی چراغ، شدت و قدرت نورپردازی، قابلیت تنظیم نور، قابلیت زاویه دهی، جنس بدنه و نوع پوشش و درجه حفاظت اشاره کرد. شما می توانید برای استعلام قیمت چراغ خیابانی مدرن به صورت روزانه و دوره ای با مجموعه روشنایی پارس الکتریک در تماس باشید.

برای آگاهی از نحوه ی سفارش چراغ خیابانی دیواری با ما در ارتباط باشید.