روشنایی پارس در این مقاله به معرفی و کاربرد پروژکتور عدسی دار پرداخته است. نیاز به نور و روشنایی همواره در زندگی بشر وجود داشته است. از اکتشاف آتش گرفته تا اکتشاف برق و اختراع انواع لامپ های روشنایی. این امر موجب گردیده است تا چراغ ها و لامپ های روشنایی زیادی اختراع شوند تا به انسان در امر روشن کردن محیط کمک کنند. یکی از این چراغ ها، چراغ پروژکتور های عدسی دار می باشند. این کاربرد پروژکتور عدسی دار زیاد می باشد. بسیاری از افراد از پروژکتور های عدسی دار استفاده می کنند.

برای خرید انواع پروژکتور عدسی دار با ما تماس بگیرید.

کاربرد پروژکتور عدسی دار چیست؟

سیستم لامپ‌های پروژکتور روشنایی در حقیقت چندان پیچیده نبوده و کلیه تعاریف ساده و مختصر آن را توضیح می‌دهند: نور لامپ پروژکتور روشنایی یک نور مصنوعی بوده که به نحوی هدایت یا توزیع می‌شود که می‌تواند نوری تقریباً یکنواخت را در یک محدوده‌ی تقریباً گسترده ارائه دهد. به بیان دیگر، لامپ پروژکتور روشنایی با پرتوهای وسیع و شدت بالا هستند که در مقایسه با لامپ‌های به کار رفته در اشیا روشنایی در فضای داخلی نور بیشتری را ایجاد می‌کنند.کاربرد پروژکتور عدسی دار. لامپ پروژکتور روشنایی نه تنها به منظور روشنایی منازل و حیاط آن‌ها و بالا بردن سطح ایمنی بلکه به منظور روشنایی مراسم‌های ورزشی در محیط سرباز، نمایش‌ها، کنسرت‌ها و دیگر مراسم‌ها نیز به کار گرفته می‌شود. پروژمتور عدسی دار نیز نوعی از پروژکتور های روشنایی می باشد.

برای اطلاع از مزیت استفاده پروژکتورها در نورپردازی ساختمان این مطلب را مطالعه کنید.

این پروژکتور ها با داشتن عدسی می توانند نور را متمرکز بر یک مکان کرده و از پخش شدن نورجلوگیری کنند‌.پروژکتورهای عدسی دار، از نظر ساختاری هیچ فرقی با بدون عدسی ها ندارند و تنها روی ال‌ای‌دی آن‌ها، یک حالت محدب برای کانونی کردن نور و همچنین کم کردن زاویه‌ی انتشار آن، ایجاد شده است. به منظور نورپردازی در مسافت‌های دور و مواردی که پروژکتور از محل روشنایی فاصله دارد، از کاربرد پروژکتور عدسی دار بهره می‌گیرند. به همین دلیل از پروژکتور های عدسی دار در مکان هایی که نیاز است نور بطور متمرکز تابانده شود، استفاده می شود. در ادامه بصورت کامل و با جزییات، بیان می‌شود که کاربرد پروژکتور عدسی دار چیست؟

برای دریافت قیمت و خرید انواع چراغ خیابانی پروژکتور با ما تماس بگیرید.

کاربرد های پروژکتور عدسی دار

پروژکتور های عدسی دار کاربرد های زیادی دارد. امروزه استفاده از این پروژکتور ها بسیار رایج شده است. در ادامه کاربرد های پروژکتور عدسی دار برای شما بیان می شود. 

برای خرید انواع پروژکتور دستی با ما در تماس باشید.

کاربرد پروژکتور عدسی دار ; پرتاب نور در مسیرهای طولانی:

یکی از کاربرد های پروژکتور های عدسی دار، پرتاب نور به فاصله های طولانی است. از این رو می‌توان از پروژکتور های عدسی دار در مکان هایی که نیاز به پرتاب نور در فواصل زیاد است استفاده کرد. امروز در فانوس های دریایی، از پروژکتورهای عدسی دار استفاده می شود. این پروژکتورها توانایی این را دارد که با پرتاب نور، از کیلومترها دورتر مشاهده شوند. 

کاربرد پروژکتور عدسی دار ; استفاده در خودرو:

یکی دیگر از کاربردهای پروژکتور عدسی دار، در روشنایی خودرو میباشد. زیرا یکی از روزهایی که خود در خودرو وجود دارد، نیاز به روشنایی است. این نیاز به گونه ای است که باید نور به صورت متمرکز و در فاصله نسبتا دور از ماشین منتشر شود. به همین دلیل بسیاری از صاحبان خودرو تصویر می گیرند که از پروژکتور های عدسی دار در خودروی خود استفاده کنند تا میزان انتشار نور به حداکثر برسد. این امر موجب می گردد که راننده ماشینی که از روبرو در حال آمدن است نیز اذیت نشود و دچار کاهش میدان دید نگردد.

برای ثبت سفارش چراغ برق خیابانی با شماره های درج شده تماس بگیرید.

نورپردازی محیط یکی دیگر از کاربرد پروژکتور عدسی دار:

در بخش‌هایی از دور پردازی شهری که نیاز به تابش نور مستقیم و صاف می باشد، از این پروژکتورها استفاده می شود. این پروژکتور ها می توانند نور را به طور کامل و بدون پخش شدن به مکان یا جسم مورد نظربتابانند. به طور مثال اگر نیاز است که نور به صورت مستقیم به بالای یک پرچم تابانده شود، از این نوع پروژکتور استفاده می شود.

برای خرید انواع پروژکتور ورزشگاه با ما در تماس باشید.

یکی از مهم ترین پروژکتور های موجود در بازار را می توان پروژکتور های عدسی دار معرفی کرد. این پروژکتور ها در بخش های مختلفی که تمرکز نور مهم است استفاده می شوند. این چراغ ها در ابعا‌د و مدل های مختلفی ساخته شده اند. شما می توانید برای تهیه‌ی انواع پروژکتور های عدسی دار به سایت روشنایی مهر آفرین پارس مراجعه کنید و پس از مشاهده محصولات، اقدام به تهیه پروژکتور مورد نیاز خود کنید.