چراغ خیابانی آرورا یکی ار انواع چراغ های خیابانی است. بسیاری از مواقع برای ما پیش آمده است که در برخی از محله های شهر احساس عدم امنیت کرده ایم. تاریک بودن معابر می تواند یکی از دلایل عمده برای احساس ناامنی در مناطق مختلف شهر باشد. در فضای تاریک شهر هر رخداد ناخوشایندی ممکن است رخ دهد.

برای ثبت سفارش چراغ برق خیابانی با شماره های درج شده تماس بگیرید.

این رخداد می تواند هم برای عابران پیاده و هم برای ماشین های سواری رخ دهد بنابراین حتی خودروهای سواری نیز در مناطق تاریک در معرض خطر قرار دارند. با نصب چراغ خیابانی می تواند از میزان ناامنی کاهید و امنیت و آسایش خیال را به شهروندان اعطا کرد.

برای ثبت سفارش چراغ خیابانی اس ام دی به صفحه ی ارتباط با ما مراجعه کنید.

نصب چراغ خیابانی به زیباسازی معابر، امنیت بیشتر محله ها، هوشیاری بیشتر رانندگان و جلوگیری از تصادفات جاده ای کمک می کند علاوه بر این به واسطه نصب چراغ خیابانی در معابر می توان جلوه ای هنری و زیبا به معماری شهر بخشید. اما مطمئنا هر اقدامی در کنار مزیت های بی شمار دارای تعدادی معایب خاص خود نیز می باشد.

به عنوان مثال گرمای زیادی که از چراغ های خیابانی حاصل می شود، هزینه بالای انرژی، گازهای آسیب زننده به محیط زیست و احتمال انفجار و برق گرفتگی می تواند از جمله معایب نصب چراغ های خیابانی باشد.

برای آشنایی بیشتر با چراغ خیابانی باغی به واتس آپ ما پیام دهید.

تولید کنندگان به روز کار آوردن نسل جدید از چراغ های خیابانی سعی در رفع این معضلات نموده اند. چراغ خیابانی آرورا یکی از جدیدترین مدل های چراغ خیابانی است که الزامات و استانداردهای نوین در آن به خوبی رعایت شده.

در چراغ خیابانی آرورا از چیپ های روشنایی COB و SMD استفاده می شود که جلوی مصرف بی رویه انرژی را می گیرد. این چیپ های نوری منجر به کاهش هزینه های مصرف انرژی می شوند و برخلاف چراغ های گازی قدیمی که از خود گازهای مضر ساطع می کردند هیچ آسیبی برای محیط زیست و سلامت انسان ها نخواهند داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر از چراغ خیابانی با پایه با شماره های ما در تماس باشید.

به دلیل عدم به کار رفتن بخار سدیم و جیوه در این چراغ ها از احتمال انفجار و ترکیدگی چراغ نیز در امان خواهید بود. بنابراین معضلاتی چون حریق و انفجار در تولید چراغ خیابانی آرورا به کلی حذف شده.

طراحان خوش ذوق در ساخت و طراحی چراغ خیابانی آرورا هنر و ظرافت خاصی به خرج داده اند به نحوی که در یک نگاه می توانید متوجه تغییراتی که در طراحی این چراغ صورت گرفته بشوید. طراحی مهندسی شده چراغ خیابانی آرورا منجر به ساطع شدن هر چه قدرتمندتر نور و تولید روشنایی بیشتر در شعاع نوری اطراف چراغ شده است.

برای سفارش چراغ خیابانی پارکی به صفحه ی ارتباط با ما مراجعه کنید.

مهندسین در طراحی چراغ خیابانی آرورا شیارهایی را در قاب زیرین چراغ تعبیه کرده اند که تابش نور را با قدرت و شدت بیشتری اعمال می کند. بنابراین استفاده از چراغ خیابانی آرورا در مسیرهای جاده ای، خیابان ها، میدان ها، پارکینگ ها، یاغ ویلاها و عمارت ها و ورودی ساختمان و پاساژها یک انتخاب هوشمندانه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چراغ خیابانی پایه دار با ما در ارتباط باشید.

خرید چراغ خیابانی Arora

چراغ های خیابانی روز به روز در حال تغییر و تحول هستند. نسل های جدیدی از این چراغ ها در حال ظهور هستند که منجر به کاهش هزینه های مصرف انرژی شده اند. در واقع هدف طراحان در تولید چراغ های خیابانی نسل جدید، ارائه راهکارهایی است که از آلودگی نوری و آلودگی های زیست محیطی جلوگیری شود و در عین حال بهره وری نوری با افت و کاهش دچار نشود. نتیجه همفکری های طراحان و مهندسین این حوزه به تولید چراغ خیابانی Arora منجر شده است.

برای مشاهده از ویژگی های چراغ سقفی بیرونی با واتس آپ در تماس باشید.

با خرید چراغ خیابانی Arora می توانید بیشترین بهره وری و شار نوری را با کمترین هزینه حاصل کنید. ر تولید این چراغ خیابانی از لنزهای با کیفیت با بیشترین درجه از شفافیت استفاده شده است تا نور ساطع شده به شکلی یکپارچه و بدون ایجاد مزاحمت برای چشم عابرها ساطع شود.

برای اطلاع از ویژگی های چراغ بیرونی ساختمان با شماره های مجموعه تماس بگیرید.

دنیای امروز بیش از هر چیزی به کاهش هزینه های انرژی نیاز دارد. منابع اتمام پذیر انرژی رو به پایان هستند و زنگ هشدار برای کاهش مصرف انرژی سالهاست که به صدا در آمده است. این هشدار در مورد انرژی برق نسبت به هر انرژی دیگر با شدت بیشتری همراه بوده. قطعی برق در سال های اخیر در تایم های اوج مصرف نشان از مصرف بی رویه این انرژی اتمام پذیر دارد. همین موضوع باعث شده تا مهندسین برای تولید چراغ های خیابانی کم مصرف پیشقدم شوند.

روشنایی شهرها چیزی نیست که به سادگی بتوان قید آن را زد. روشنایی معابر، جاده ها، خیابان ها نه تنها از بابت امنیت و زیبایی بلکه از بابت کاهش خطرات جاده ای نیز حائز اهمیت می باشد. بنابراین باید چراغ هایی پر نور اما کم مصرف را در جاده ها و خیابان ها تعبیه کرد. تولید چراغ خیابانی Arora با همین هدف صورت پذیرفته است.

برای اطلاعات بیشتر از چراغ بیرونی پایه دار با ما در ارتباط باشید.

با خرید چراغ خیابانی Arora می توانید در عین کاهش چشمگیر هزینه های مصرف انرژی، بهره وری نوری فوق العاده ای را در حد چراغ های خیابانی گازی ایجاد کنید. این در حالی است که از گازهای مخرب و هزینه های سرسام آور مصرف انرژی خبری نخواهد بود.

نکته مثبتی که در مورد چراغ خیابانی Arora وجود دارد درجه حفاظت بالای این چراغ IP 65 است. این چراغ در برابر رطوبت، گرد و غبار، طوفان و عوامل محیطی بسیار مقاوم می باشد بنابراین در هر اقلیمی که ساکن هستید چه شمال و چه جنوب می توانید برای خرید چراغ خیابانی Arora اقدام کنید. این چراغ خیابانی با هر نوع شرایط آب و هوایی جور است.

برای آشنایی بیشتر با چراغ بیرونی ارزان به صفحه ی ارتباط با ما مراجعه کنید.

چنانچه مایل به خرید چراغ خیابانی Arora همراه با استانداردها و الزامات اداره برق، قیمت بهینه و خدمات پس از فروش راضی کننده هستید ما شما را به خرید چراغ خیابانی Arora از مجموعه روشنایی پارس دعوت می کنیم. کارشناسان ما در این مجموعه شما را در راستای خرید چراغ خیابانی Arora مطابق با نیازهای منطقه تان یاری خواهند کرد.

برای دیدن سایر اطلاعات از چراغ دیواری خارجی با شماره واتس آپ ما در ارتباط باشید.

قیمت چراغ خیابانی آرورا

مگر می شود قصد خرید چراغ خیابانی را داشته باشیم و به قیمت آن بی توجه باشیم؟ تمام دغدغه ها بر سر کاهش هزینه ها در عین حفظ بهره وری و کیفیت است. تولیدکنندگان این روزها به دنبال ساخت چراغ هایی هستند که در عین بالا بردن بهره وری منجر به کاهش هزینه ها شود. معلوم است که قیمت خرید چراغ خیابانی نیز یکی از اهداف مهم آن ها برای بهینه سازی است.

قیمت چراغ خیابانی آرورا نسبت به چراغ های خیابانی پر مصرف کمی بیشتر است اما اگر نگاه بلند مدت نسبت به خرید چراغ خیابانی Arora داشته باشید متوجه خواهید شد که در درازمدت صرفه اقتصادی بسیار خوبی برای شما رقم زده خواهد شد.

برای مشاهده سایر قابلیت های چراغ دیواری بیرونی با شماره تماس های درج شده در سایت در تماس باشید.

با وجود این ها اگر بخواهیم قیمت چراغ خیابانی آرورا را در یک نگاه کلی بررسی کنیم باید گفت که قیمت چراغ خیابانی Arora به پارامترهایی چون توان مصرفی، درجه خلوص نور، فرکانس، قابلیت تنظیم شدت و زاویه نور، نوع منبع نوری، کلاس حفاظتی IP، ولتاژ، درجه CRI، شار نوری، بهره وری نوری، شعاع نوری، جنس بدنه چراغ، نوع لنز، وزن و ارتفاع چراغ و گارانتی و خدمات پس از فروش چراغ بستگی دارد. هر چه سطح استانداردهای تولید چراغ خیابانی Arora بیشتر باشد طبیعتا قیمت این محصول نیز بیشتر و بیشتر خواهد بود.

با تمام این ها نمی توان از نوساناتی که هر روزه در بازار خرید و فروش چراغ های خیابانی رخ می دهد چشم پوشی کرد. نوسان در قیمت چراغ های خیابانی به دلیل نوسان در قیمت متریال های اولیه، نوسانات در قیمت ارز و نوسان در نرخ تورم داخلی و جهانی می باشد. برخی از قطعات به کار رفته در چراغ های خیابانی وارداتی هستند و به همین دلیل قیمت آن ها به طور دوره ای دستخوش تغییر می شود.

برای دریافت سایر قابلیت های چراغ خیابانی مهتابی به واتس آپ ما پیام بدهید.

علاوه بر این چراغ های خیابانی تولید داخل نیز به دلایلی چون تغییر در نرخ دستمزد ها و سیاست گذاری کارخانه های سازنده دچار تغییر می شود. بنابراین توصیه ما به شما این است که قبل از خرید برای استعلام قیمت چراغ خیابانی آرورا با کارشناسان روشنایی پارس تماس حاصل نمایید.

مزایای چراغ خیابانی آرورا

در طراحی چراغ خیابانی آرورا دیگر خبری از نورهای آزاردهنده و مزاحم نیست. نور چراغ های فلوئورسنت به شدت چشم ها را آزار می دهد در حالی که نور ساطع شده از چراغ خیابانی آرورا بسیار لطیف، درخشان و ملایم در عین حال دارای بهره وری نوری بالایی است. بنابراین می توان از این چراغ در معابر و در خیابان ها و بزرگراه ها استفاده کرد بدون این که چشم رانندگان و عابران از بابت نور آزاردهنده و خیره کننده چراغ اذیت شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از چراغ خیابانی مدرن با شماره های مجموعه در تماس باشید.

نکته مهمی که در مورد چراغ خیابانی آرورا وجود دارد این است که این چراغ با استفاده از چیپ های روشنایی COB کار می کند که راندمان نوری آن بسیار بیشتر از LED ها و SMD ها می باشد. افزایش خروجی لومن بیشتری را در این چراغ شاهد هستیم که منجر به کاهش هزینه های مصرف انرژی شده است. بنابراین می توان اینگونه تعبیر کرد که یکی از مهمترین مزایای چراغ خیابانی آرورا، بهینه سازی هزینه های مصرف انرژی است.

چراغ خیابانی آرورا دارای هیت سینک کوچکتری می باشد چرا که اساسا این نوع چراغ خیابانی گرمای کمتری تولید می کند بنابراین نیاز به قطعات خنک کننده بزرگ نخواهد داشت. این موضوع موجب شده تا وزن کلی چراغ کاهش پیدا کند که یه نوبه خود یک نکته مثبت در مورد چراغ های خیابانی است.

برای اطلاع از سایر ویژگی های چراغ خیابانی گالوانیزه به شماره واتس آپ درج شده مراجعه کنید.

بالا بودن شاخص نمود رنگ یا همان CRI در چراغ خیابانی آرورا از دیگر مزایای چراغ خیابانی آرورا می باشد. بنابراین نوری که از چراغ ساطع می شود دارای کیفیت بالاتری می باشد. همین موضوع موجب جلو افتادن چراغ خیابانی آرورا نسبت به سایر چراغ های خیابانی شده است.

شما با خرید چراغ خیابانی آرورا خیالتان راحت است که این چراغ دارای تاییدیه ها و استانداردهای اداره برق می باشد. بنابراین هیچ گونه خطر یا آسیبی متوجه معابر شهری نخواهد بود. این موضوع در واقع نکته مهمی است که بسیاری از خریداران نسبت به آن بی توجه هستند.

برای آگاهی از اطلاعات بیشتر در خصوص چراغ خیابانی گازی با شماره های سایت در تماس باشید.

زیبایی ظاهری چراغ خیابانی آرورا را نیز باید از مزیت های این چراغ خیابانی دانست. طراحان در تولید چراغ خیابانی آرورا ظرافت خاصی به خرج داده اند. به همین دلیل استفاده از این چراغ خیابانی در مکان هایی مانند رستوران ها، ورودی کافی شاپ ها، محوطه باغ ها و محله های مدرن و شیک متداول شده است.

در تولید چراغ خیابانی آرورا از آلومینیوم دایکاست استفاده شده است تا وزن این چراغ به حداقل برسد و در عین حال از مقاومت بالایی در برابر ضربه و نوسانات دمایی بهره مند باشد. پوشش پودری الکترواستاتیک روی بدنه این چراغ منجر به مقاومت بالای چراغ خیابانی آرورا در برابر رطوبت، خوردگی، پوسیدگی و زنگ زدگی شده است.

برای آشنایی بیشتر با چراغ خیابانی کم مصرف به واتس آپ سایت پیام بدید.

فروش چراغ خیابانی آرورا

اگر قرار باشد محدوده وسیعی را نورپردازی کنید ممکن است انتخاب اول شما چراغ های گازی باشد اما به شما خواهیم گفت که به چه دلیل خرید چراغ خیابانی گازی اشتباه است. چراغ های گازی آسیب زیادی به محیط زیست می زنند و موجب گرمایش شدید کره زمین خواهند شد. این در حالی است که پیشرفت تکنولوژی و روی کار آوردن طرح های نوین موجب شده تا این معضل برطرف گردد. هزینه های سرسام آور مصرف برق، گرمای تولید شده بیش از حد، نور خیره کننده و آزار دهنده برای چشم ها و مشکلاتی چون حریق و آتش سوزی  با تولید چراغ های کم مصرف امروزی برطرف شده.

برای اطلاع از سایر قابلیت های چراغ خیابانی کله گاوی تماس بگیرید.

با فروش چراغ خیابانی آرورا در سطح گسترده این روزها شاهد کاهش مصرف انرژی و کم شدن هزینه های مصرف برق هستیم. انرژی برق این روزها به شکل بی رویه ای در حال هدر رفتن است و باید به عنوان یک عضو فعال از جامعه قدم در راستای کاهش مصرف برق برداریم. چراغ خیابانی آرورا از چراغ های خیابانی کم مصرف است که منبع نوری آن چیپ های COB می باشد. در این چراغ خبری از مصرف بی رویه انرژی نیست و تابش خیره کننده نور به حداقل رسیده.

برای اطلاع از سایر قابلیت های و ثبت سفارش  چراغ خیابانی لاله زار با شماره سایت در تماس باشید.

دست به دست هم دادن تمامی این مزایا موجب شده تا فروش چراغ خیابانی آرورا با افزایش چشمگیری روبرو باشد. کمک به داشتن زمینی سالم و جلوگیری از اتلاف بی رویه انرژی به خودی خود یک قدم مثبت برای نسل های آینده است که با خرید چراغ خیابانی آرورا محقق می شود.

تنوع چراغ خیابانی آرورا

مطمئنا شما هم تبلیغات چراغ خیابانی آرورا را بسیار رویت کرده اید. چنانه نگاهی به تبلیغات این چراغ خیابانی بیندازید متوجه خواهید شد که تنوع بالایی در چراغ های خیابانی آرورا موجود است. از چراغ های پایه دار گرفته تا چراغ های توکار و رفنی برای نصب در کف پیاده رو ها و پارک ها همگی جزو پر کاربردترین انواع چراغ خیابانی آرورا هستند.  در واقع دست شما کاملا باز است که با توجه به نیاز منطقه به روشنایی اقدام به خرید چراغ خیابانی آرورا مناسب نمایید.

برای ثبت سفارش چراغ خیابانی فلزی به صفحه ی ارتباط با ما مراجعه کنید.

از طرفی این چراغ ها در توان مصرفی، بهره وری نوری، شار نوری و شعاع نورپردازی نیز متفاوت می باشند. بنابراین تنوع چراغ خیابانی آرورا تنها مختص به ساختار فیزیکی این چراغ و طراحی آن نیست. این امکان برای شما فراهم شده تا با توجه به وسعت منطقه و نیاز به روشنایی در منطقه از چراغ خیابانی آرورا مناسب استفاده کنید.

برای اطلاع از نحوه ی سفارش چراغ خیابانی ضد انفجار با شماره های سایت در تماس باشید.

این چراغ ها می توانند با منابع نوری LED، SMD و COB تغذیه شوند. هر کدام از این منابع نوری دارای مزایای خاص خودت می باشند. بنابراین این حق انتخاب برای شما فراهم شده تا بتوانید چراغ خیابانی آرورا را با منبع نوری مناسب خریداری کنید.

قیمت چراغ خیابانی آرورا در روشنایی پارس

با توجه به مواردی که به عنوان پارامترهای موثر در قیمت چراغ خیابانی آرورا مطرح شد می توان این چراغ را نوعی چراغ خیابانی به صرفه شناسایی کرد. خرید چراغ خیابانی آرورا می تواند در بلند مدت صرفه اقتصادی بسیار خوبی را ایجاد کند. علاوه بر این از هزینه های پنهان نیز جلوگیری خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت و ثبت سفارش چراغ خیابانی راکتی در واتس آپ پیام بگذارید.

روشنایی پارس با توجه به محبوبیت بالای چراغ خیابانی آرورا و کمکی که این چراغ در راستای بهینگی مصرف انرژی و به ارمغان آوردن زمینی پاک می کند، این چراغ را با قیمتی بهینه به فروش می رساند. هدف ما کمک به جلوگیری از اتمام انرژی های پایان پذیر، صرفه اقتصادی و جلوگیری از آسیب هایی چون حریق و انفجار در سطح شهر است. بنابراین سعی خود را بر این داشته ایم تا به ارائه قیمت های اقتصادی شرایط را برای خرید همگان فراهم آوریم.

برای آگاهی از نحوه ی سفارش چراغ خیابانی دیواری با ما در ارتباط باشید.

اگر قصد روشنایی محوطه کارخانه، شهرک های مسکونی، خیابان ها، معابر، جاده ها، ورودی روستوران ها و کافی شاپ ها، باغ ویلاها و ورودی ساختمان های مسکونی و پاساژها را دارید می توانید با خیال آسوده و فراغ بال اقدام به خرید چراغ خیابانی از روشنایی پارس آرورا نمایید. قیمت چراغ خیابانی آرورا در روشنایی پارس با توجه به نوسانات روزانه تعیین می شود بنابراین توصیه ما به شما این است که قبل از خرید با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل نمایید.

خرید چراغ خیابانی آرورا از روشنایی پارس

چراغ خیابانی آرورا به شار نوری و بهره وری نوری بالا معروف است. از آنجایی که شار نوری و بهره وری نوری چراغ خیابانی آرورا بسیار بالاست و شعاع وسیعی از اطراف خود را روشن می کند نیازی به خرید چراغ خیابانی آرورا در تعداد بالا برای یک خیابان کم عرض نخواهد بود.

برای ثبت سفارش شیر چراغ خیابانی دکوراتیو به واتس آپ ما پیام بدید.

چراغ خیابانی آرورا را می توان با فواصل زیادی نسبت به هم نصب کرد بنابراین می توان گفت که با خرید چراغ خیابانی آرورا از روشنایی پارس نیاز به صرف هزینه بابت خرید تعداد چراغ های بیشتر به طرز چشمگیری کاهش پیدا می کند.

برای اطلاع از نحوه ی سفارش چراغ خیابانی خورشیدی با شماره تلفن های ما در تماس باشید.

اگر صاحب یک رستوران یا کافی شاپ هستید و یا قصد دارید در محوطه کارخانه و یا یک عمارت اقدام به نصب چراغ خیابانی آرورا نمایید، کافیست با توجه به شار نوری چراغ، تعداد مناسبی از چراغ خیابانی آرورا را خریداری نمایید.

خرید چراغ خیابانی آرورا از روشنایی پارس این ضمانت را به شما می دهد که چراغ خریداری شده مطابق با استانداردهای اداره برق بوده و ضمانت اصالت و گارانتی به شما ارائه می گردد. بنابراین می توانید بعد از خرید چراغ خیابانی آرورا با کارشناسان ما برای دریافت خدمات پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

برای ثبت سفارش چراغ خیابانی پروژکتور با شماره های درج شده تماس بگیرید.